Durakta Durmayan Otobüsün Şoförü ve Yolcular Birbirine Girdi

 İstanbul Eminönü’nde belediye otobüsü şoförü ile yolcu arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada şoförün yolcuların üzerine yürüdüğü anlar vatandaşlar tarafından kayıt altına alındı.

İstanbul Eminönü’nde BN1 hattının otobüs şoförü Eminönü İskele Durağı’na uğramadan geçince olanlar oldu. Bir vatandaş kendisini almayan şoförü yakalamak için bulunduğu duraktan taksiye binip otobüse bir sonraki durakta yetişmeyi başardı. Sürekli olarak başına bu olayların geldiği için böyle bir harekette bulunan vatandaş, otobüse bindiğinde cep telefonun kamerasını kayıt almak için açtı.


Binerken şoföre durakta neden durmadığını soran yolcu şoförün tepkisi ile karşılaştı. Tepki üzerine o durağın kendi durağı olmadığını ifade eden şoför, vatandaşın aynı duraktan aynı otobüse bindiğini söylemesi üzerine duruma karşı çıktı. Bunun üzerine sinirlenen şoför tepki göstererek yolculara sert çıktı.

VATANDAŞ HAKLI BULUNDU

Cep telefonu ile kayıt alınan olayda otobüsü taksi ile yakalayan vatandaşa diğer yolcularda destek verdi. Yolcuların tepkisi ile karşılaşan şoför kendisine tepki gösterenlere bağırarak karşı çıktı. Yolcuların üzerine yürüyen şoförü başka yolcuların zor tuttuğu kameralar tarafından kaydedildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı