adplus-dvertising

Dur İhtarına Uymayan Şüpheliler Polisleri Peşine Taktı

Ataşehir'in Yenisahra Mahallesi Atalay Caddesi’nde durdurulmak istenen fakat polisten kaçan bir araç, polisleri harekete geçirdi. 3 şüphelinin içinde olduğu öğrenilen otomobil, polislere ateş açarak ara sokaklarda kendisini kaybettirdi. Takip sonucu yaya olarak görülen şüpheliler yakalanırken, bir şüpheli bacağından vuruldu.
Takip et
Dur İhtarına Uymayan Şüpheliler Polisleri Peşine Taktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ataşehir’in Yenisahra Mahallesi Atalay Caddesi’nde yaşanan şüpheli otomobil hareketliliği, polis ekiplerini harekete geçirdi. Dur ihtarına uymayan bir araç, polisten kaçmaya başladı. Çevirme yapan sivil polisler, kaçan otomobili takip etmeye başladı. Kaçan otomobildeki şüpheliler polise ateş açtı.

Dur İhtarına Uymayan Şüpheliler Polisleri Peşine Taktı

OTOMOBİL ÇALINTI ÇIKTI

Polis ekiplerinin peşine düştüğü şüpheliler, polise ateş açtı. Bunun üzerine şüpheli aracı durdurmak için aracın lastiklerine ateş eden polisler, otomobilin ara sokaklarda gözden kaybolduktan bir süre sonra kontrolünü kaybedip kaza yapmasına sebep oldu. Park halinde bulunan otomobilin çalıntı olduğu anlaşıldı.

Yaya olarak kaçmaya başlayan şüpheliler, polis ekiplerinin kovalamacaya yay olarak devam etmesine enden oldu. Bir şüphelinin vurulmasının ardından yakalanan 3 şüpheli, gözaltına alındı. Bacağından vurulan şüpheli tedavisi için hastaneye kaldırıldı.

Şüphelilerin hastanedeki işlemlerin ardından ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüleceği öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.