adplus-dvertising

Dünyayı Kasıp Kavuran Yarışma Türkiye’ye Uyarlanıyor: Maske Kimsin Sen?

'The Masked Singer' adıyla tüm dünyada fenomen olan televizyon programı Türkiye'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.
Takip et
Dünyayı Kasıp Kavuran Yarışma Türkiye’ye Uyarlanıyor: Maske Kimsin Sen?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal D ekranında yakında izleyici ile buluşacak olan, Medyapım imzalı ‘Maske Kimsin Sen?’de müzik, eğlence ve şov bir arada olacak.

‘The Masked Singer’ adıyla tüm dünyada fenomen olan televizyonların çılgın yarışma programında; Türkiye’nin kendi alanlarında ünlü isimleri farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek şarkı söyleyecekler. Ünlü jüri üyeleri, dedektiflik yapacak; aynı zamanda stüdyodaki seyirciler de yarışmacının kim olduğunu tahmin etmeye çalışacaklar.

Başarılı oyuncu Tansel Öngel’in sunuculuğunu yaptığı, yönetmen koltuğunda Ebru Yalçın ’ın yer aldığı programda, her bölümde stüdyodaki ünlü isimler dedektiflik yaparak, maskelerin altında kimin olduğunu bulmaya çalışacak. Gösterdiği performans ile stüdyodaki seyircilerden en az oyu alan yarışmacının maskesini çıkararak yarışmaya veda edeceği program, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de fenomen olmaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.