adplus-dvertising

Dünyanın en ünlü ‘Dev’leri İstanbul’da

Dünyaca meşhur ‘Devler Ormanda’ sergisi 9 Eylül’de Life Park İstanbul’da ziyarete açılacak.
Takip et
Dünyanın en ünlü ‘Dev’leri İstanbul’da
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Toplamda 5 metre yüksekliğe ulaşan 30’dan fazla animatronik figürun yer aldığı, dünyaca meşhur ‘Devler Ormanda’ sergisi 9 Eylül’de Life Park İstanbul’da ziyarete açılacak. Sergide iyi ve kötü devlerin yanı sıra; Sisler Vadisi efsanesindeki peri masalı karakterleri ve Grojut isminde bir asiden oluşan serginin ana karakteri ziyaretçilere enteresan hikayelerini anlatacak. Meşhur oyuncu Selçuk Taktik Hükümdar Gudurund karakterine, Emre Karayel ise Dev Zhurnh karakterine sesiyle yaşam veriyor.

Dünyanın en ünlü ‘Dev’leri İstanbul’da

Ziyaretçiler sergiyi gezerken, Devler Krallığı’nın hikayesini öğrenecek; 8 metreden uzun olan bazı dev yaratıkların kuvvetini hissedecek ve bu özel krallığa hayran kalacak. Verilen bilgilere göre Ekim sonuna kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan sergide, minikler kadar anne ve babalar da unutulmadı. Büyülü bir ormanda dev masal kahramanları ile vakit geçirdikten sonra, birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerinin sunulduğu Gastro Köy ziyaretçilere enfes lezzetler vaad ediyor. Sergi, hafta içi 10.00 – 19.00, hafta sonu 11.00 – 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Dünyanın en ünlü ‘Dev’leri İstanbul’da

12 tır ile gelen serginin kurulumu 20 gün sürdü

Dünyanın dört bir yanında binlerce ziyaretçiyi ağırlayan sergi İstanbul ayağı için hazırlıklar devam ediyor. 12 Tır ekipman ile gelen serginin hazırlıkları 20 gün öncesinden başladı. 5 metre boyunda animatik devleri yerleştirmek için alanda aynı anda 8 tane vinç çalıştı. Serginin karakterlerini Selçuk Taktik ve Emre Karayel’in yanı sıra, toplamda 30 sanatçı sesi ile canlandırdı.

Dünyanın en ünlü ‘Dev’leri İstanbul’da

Dünyanın en ünlü ‘Dev’leri İstanbul’da

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.