Dünyanın En Güzel Kadınları Listesinde 5 Türk Güzeli

Kainatın en güzel 100 kadınının yer aldığı listeye 5 Türk kadını da girdi. Meryem Uzerli, Fahriye Evcen, Tuba Büyüküstün, Hazal Kaya ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı listede dünyaca ünlü 95 kadın daha yer aldı.

Kainatın en güzel 100 kadınının belirlendiği listede 5 Türk kadını da yer aldı. Dünya’da en çok tanınan isimlerin yer aldığı listede, birbirinden güzel kadınlar yer alıyor. Birçok şarkıcı, model ve  oyuncunun yer aldığı listede Amerika Birleşik Devletleri’nden çok sayıda güzel olduğu dikkat çekiyor.


5 TÜRK GÜZEL DE LİSTEDE YER ALDI

Dünyanın en prestijli araştırma şirketlerinden bir tanesinin hazırladığı 100 kişilik kainat güzelleri listesine 5 de Türk kadını girdi. Listenin büyük bölümünde ABD’li manken ve oyuncuların olduğu görülürken, İranlı, Hint, Afrikalı, Asyalı ve daha birçok milletten güzelde bulunuyor.

İŞTE O 5 TÜRK GÜZEL

Listeye giren 56 Türk güzeli, listenin ne derece doğru bir araştırma yaptığını ortaya koyuyor. Birbirinden güzel bu beş kadının isimleri ise şöyle :Serenay Sarıkaya, Fahriye Evcen, Tuba Büyüküstün, Hazal Kaya ve Meryem Uzerli. Oyunculukları ve güzellikleriyle akılları baştan alan bu 5 isim, listeye girmeyi hakkettiklerini her seferinde ispatlamaya devam edecek kalitede altyapı ve güzelliğe sahip isimler olarak göze çarpıyor.

Meryem Uzerli

Serenay Sarıkaya

Hazal Kaya


Fahriye Evcen

Tuba Büyüküstün

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı