Dünyaca ünlü müzik grubu K-pop BTS Türkiye’de YouTube’da rekor kırdı!

Dünyaca ünlü K-pop (Kore popu) grubu BTS, rekordan rekora koşmaya devam ediyor. En son dün yayınladıkları bir video ile 51 milyon izlenmeye ulaştılar.

En son dün yayınladıkları bir video ile 51 milyon izlenmeye ulaşan başarılı grup, yeni bir rekora imza atmaya hazırlanıyor. “Come Prima” adlı video klip ile Türkiye YouTube trendlerinde bile 3 numaraya yerleşmeyi başaran grup, hayranlarından tekrar tam not almayı başardı. Çıkardıkları her albüm ve şarkıyla milyonların beğenisini kazanan grup Türkiye’de adeta “YouTube’u fethetti” dedirtti.


Birçok eleştiriye maruz kalan ve gençleri zehirlediği söylenen grup hızlı bir şekilde yayılıyor ve hayran sayısı artıyor.

Cinsiyetsiz toplum” projesi her alanda kendini göstermeye devam ederken bir tehlikenin de BTS adlı Güney Koreli müzik grubu üzerinden oluşturulduğu belirtildi.  Gazeteci Mehmet Ali Önel tarafından dikkat çekilen BTS grubu, gençleri kendilerine canlarını feda edecek derecede bağlarken gelecek nesilleri ‘cinsiyetsiz toplum’a dönüştürmekte önemli rol oynadıkları öğrenildi.

Milli Eğitim ve Aile Bakanlıklarına çağrıda bulunan Önel “Buradan @tcmeb ve @ailevecalisma bakanlıklarına çağrımdır. Lütfen #bilistedim tagi altına yazılan yorumları inceleyiniz. Bu yorumlarda gençlerin unisex kişilik ve 3.cinsiyet meselesine bakışını görebilirsiniz. Malesef bu mesele sanıldığından çok daha vahim noktalarda.” ifadesiyle tehlikeye işaret etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı