Trump ve eşi Melania arasında yeni gerginlik! "evlilik sözleşmesi"

ABD başkanı Donald Trump ve First Lady Melania Trump'ın evliliğiyle ilgili ortaya çıkan detaylar ABD'de gündem yaratmış durumda.

Trump ve eşi Melania arasında yeni gerginlik! "evlilik sözleşmesi"
Eşinin yanında göründüğü anlarda yüzü hiç gülmeyen ve Donald Trump'ın elini tutmamaya çalışan First Lady hakkında yazılan ve önümüzdeki günlerde yayınlanacak kitaptan detaylar ortaya çıkmıştı.ABD First Lady’si Melania Trump’la ilgili geçen yıl yayınlanan bir biyografide Melania'nın eşiyle yataklarını ayırdığı ve geceleri kendi özel süitinde geçirdiği iddia edilmişti.

KİTAPTAN DETAYLAR ŞAŞIRTTI

Washington Post gazetesi muhabirlerinden Mary Jordan tarafından kaleme alınan yeni kitap “Anlaşma Sanatı: Melania Trump’ın Anlatılmamış Hikâyesi” adını taşıyor.Kitaba göre First Lady, finansal fırsatlar ve miras konularında, oğlu Barron’un Trump’ın yetişkin diğer üç çocuğuyla eşit olacağına dair yazılı kanıt istedi ve 2017 yılında evlilik sözleşmesini Barron’un finansal haklarını iyileştirmek için yenilemiş.

BİR BOMBA GELİŞME DAHA

Bir yandan Donald ve Melania Trump'ın evliliğiyle alakalı gizli kalmış bu bilgiler su yüzüne çıkarken dün meydana gelen gelişmeler de dünya gündemine bomba gibi düştü.14 Haziran Donald Trump'ın doğum günüydü ve ABD başkanı 74 yaşına bastı.Geleneksel olarak tanınmış siyasetçiler eşlerinin, eşleri de onların özel günlerini resmi sosyal medya hesapları üstünden kutlamaya özen gösteriyorlar.First Lady Melania ise bu geleneği bozdu ve eşi Donald Trump'ın doğum gününü kutlayan bir paylaşım yapmadı.

DOĞUM GÜNÜNDE ORTADAN KAYBOLDU

Melania Trump dünkü doğum gününde ortalıkta da yoktu ve basın tarafından görüntülenmedi.Yayınlanmak için gün sayan biyografi kitabındaki sürpriz ayrıntıların ortaya çıkmasından sonra meydana gelen bu olay dünyanın konuştuğu evlilikle alakalı soru işaretlerini artırdı.

KUTLAMA YOK, RETWEET VAR!

Doğum gününde Donald Trump'ı yalnız bırakan ve hiçbir kutlama mesajı paylaşmayan First Lady Twitter üstünden ABD Ordusu'nun 245. kuruluş yıldönümünü kutlayan bir tweet'i paylaşmayı ise ihmal etmedi.ABD başkanı Trump doğum gününü New Jersey'deki bir golf kulübünde kutladı. Sonrasında da başkent Washington'a geçti.

KIZI VE DAMADI YALNIZ BIRAKMADI

Doğum gününde Trump'ın yanında yalnızca kızı Ivanka ve damadı Jared Kushner vardı.Tump'ın doğum gününde ilk evliliğinden olan kızı Ivanka ve oğlu Donald Jr.'ın sosyal medyadan kutlama mesajı paylaşmayı ihmal etmedikleri dikkat çekti.Başkentte ABD vatandaşları kağıttan bir pasta ve hazırladıkları pankartlarla Donald Trupm'ın doğum gününde protesto eylemi düzenlediler.
Trump ve eşi Melania arasında yeni gerginlik! "evlilik sözleşmesi"

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın