Haber.com

Kıskanç koca eşine yıllarca işkence yaptı! Saçlarını kazıtmasını istedi… Karısı kabul etmeyince kırbaçla dövdü

İngiltere’nin Manchester kentinde meydana gelen bir olay ülke gündeminde geniş yankı uyandırdı. Kalanther Nibraz adlı bir adam 17 sene boyunca eşine fiziksel ve psikolojik olarak şiddet uyguladığı için tutuklandı. Genç kadının yaşadıklarını anlattığı bir arkadaşının polise haber vermesi üstüne gerçek gün yüzüne çıktı.

İngiltere’nin Manchester kentinde yaşayan Kalanther Nibraz adlı bir adam 17 senelik evlilikleri boyunca eşine uyguladığı şiddet sebebiyle tutuklandı. Manchester Kraliyet Mahkemesi, Nibraz’ın kıskançlık sebebiyle eşini saçlarını kazıtmaya zorlamak, arkadaşlarıyla konuşmasını ve görüşmesini yasaklamak, fiziksel şiddet dahil olmak üzere pek çok eylemi gerçekleştirdiğini söyledi.

ARKADAŞININ ŞİKAYETİ GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARTTI

Manchester Evening News'in bildirdiğine göre, ismi açıklanmayan bir kadının kocasının kendisine uyguladığı fiziksel ve psikolojik şiddete dair bir arkadaşıyla yaptığı konuşma gerçeği ortaya çıkarttı. Kadının vaziyeti polise şikayet edilince Nibraz tutuklandı. Kıskanç koca 27 ay hapis cezasına çarptırıldı ve 5 sene eşiyle görüşmesi yasaklandı.

Yayınlanma 2023-05-25 09:06:01
Okunma Sayısı 263
Bir Cevap Yaz

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?