Karabağ'da patlamalar meydana geldi! Ölü ve yaralı sayısı artıyor

Karabağ'da işgalci Ermenilerin döşediği mayınlar patladı! Birbiri ardına meydana gelen patlamalar sonucu ölü ve yaralı sayısı artıyor. Asker kayıpları büyük. İşte son gelişmeler...

Karabağ'da patlamalar meydana geldi! Ölü ve yaralı sayısı artıyor

Karabağ'da işgalci Ermenilerin döşediği mayınlar patladı! Birbiri ardına meydana gelen patlamalar sonucu ölü ve yaralı sayısı artıyor. Şu an kayıpları büyük. İşte son gelişmeler...

Azerbaycan'ın Karabağ bölgesinde yasa dışı faaliyet gösteren işgalci Ermeni grupların döşediği mayınlar birbiri ardına infilak etti. İlk mayın patlamasında Karayolları Devlet Dairesi çalışanlarının hayatını kaybettiği öğrenildi. Olay yerine gelen polis aracının geçişi sırasında bir mayın daha patladı, ekipten 4 polis hayatını kaybetti. 

Bugün yerel saatle 04.30 sıralarında infilak eden mayın, yeni yapılan tünel yoluna döşenmişti. Terör eylemi olarak aktarılan kanlı eylemle ilgili soruşturma başlatılırken, Bakanlık yaralanan 5 kişinin hastaneye kaldırıldığını da duyurdu.

2 kurum çalışanı ve 4 polis mayın patlaması sonucu şehit düştü.

Bölgedeki işgalci Ermeniler, havan topları ve farklı kalibreli silahlarla ateş açtı. Açılan ateş sonucu 2 Azerbaycan askeri de ağır yaralandı. Azerbaycan ordusu karşı atak olarak misilleme ateşi açtı. Karabağ bölgesinde dehşet tablosu bilançosu giderek ağırlaşıyor.

Karabağ'da patlamalar meydana geldi! Ölü ve yaralı sayısı artıyor
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın