Göz damlası sanıp tırnak yapıştırıcısını gözüne damlatan kadının hayatı zindan oldu

ABD’de Jennifer Eversole, yanlışlıkla göz damlası yerine tırnak yapıştırıcısını gözlerine damlattı ve acil servise kaldırıldı. Göz damlası şişesi ile yapıştırıcının yan yana ve aynı boyutta olmasının kazaya yol açtığını söyleyen Eversole, gözünün birkaç gün içinde iyileştiğini belirtti.

Göz damlası sanıp tırnak yapıştırıcısını gözüne damlatan kadının hayatı zindan oldu

California'da yaşayan altı çocuk annesi Jennifer Eversole tırnak yapıştırıcısını yanlışlıkla göz damlası sanarak gözüne damlattıktan sonra hastanelik oldu. Eversole, bu korkutucu kazayı anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı. Eversole, "İşte başardım. En aptal kişi ödülünü kazandım." diye vaziyetin ciddiyetine karşın espri yapmayı ihmal etmedi.

"KIZIMI TAKİP EDERKEN DİKKATİM DAĞILDI"

Göz damlalarının süper yapıştırıcıyla aynı boyutta olduğunu ve yan yana durduğunu söyleyen Eversole, "Dikkatimi dağıldı, kızımı takip etmeye çalışırken gözlerimi yapıştırıcıyla kapadım" şeklinde konuştu.

DOKTORLAR GÖZÜNÜ AÇMAYI BAŞARDI

İlk yardım ekibinin eve gelip Eversole'ü hastaneye götürdükten sonra doktorlar, Eversole'ün yapıştırıcıyla kapalı olan gözünü uyuşturucu göz damlaları verip açmayı başardılar.

"BİRKAÇ GÜN İÇİNDE İYİLEŞTİ"

Eversole, bu korkunç kazanın sonrasında birkaç gün içinde iyileşti. Fakat, olayı hatırlarken, "Neden göz damlası çıkmıyor diyerek düşünürken yapıştırıcıyı sıkıyordum." şeklinde konuştu ve o an şişe etiketine bakmış olsaydı bu vaziyetin başına gelmeyeceğini söyledi. Vaziyetinin iyileşmeye başladığını duyurduğunda, Eversole'ün takipçileri rahat bir nefes aldı ve ona hızlı bir iyileşme dileklerini ilettiler.

Göz damlası sanıp tırnak yapıştırıcısını gözüne damlatan kadının hayatı zindan oldu
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın