adplus-dvertising

Dünya yıldızı Halsey’in Türkiye’de vereceği konser için geri sayım başladı

Paylaştığı tweet ile DNA’sında yüzde 11 Türk geni bulunduğunu ve baklava sevecek kadar Türk olduğunu açıklayan Halsey, Türkiye’deki ilk konserinde, dünyada hit olan şarkılarını seslendirecek. Konserin sınırlı sayıdaki bileti, teknoloji odaklı; kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial’dan satışa sunuldu.
Takip et
Dünya yıldızı Halsey’in Türkiye’de vereceği konser için geri sayım başladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

3 Eylül Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta Ashley Nicolette Frangipanei, yani bilinen sahne ismiyle Halsey’i ağırlamaya hazırlanıyor. Son albümü ‘If I Can’t Have Love, I Want Power’la büyük beğeni toplayan Halsey, hamilelik ve doğum sürecinden sonra çıktığı ilk turnenin İstanbul ayağında KüçükÇiftlik Park’ı dolduran binlerce hayranına enerji, müzik, dans ve eğlence dolu akşam yaşatacak. Gecenin açılışını ise sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan ve ‘Paramaniac’ isimli EP’si ile dikkatleri üstüne çeken Abby Roberts yapacak. Şarkıları Z kuşağı tarafından yoğun alaka gören Halsey, teatral sahne performansı ile yazın bitmesiyle birlikte yavaş yavaş hareketlenmeye başlayan İstanbul müzik sahnesine damga vuracak.

Konserin sınırlı sayıdaki bileti, Türkiye’nin teknoloji odaklı; kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial’dan satışya sunuldu. URU ve Concerts East organizasyonuyla gerçekleştirilen ve Halsey’in genç hayranları tarafından heyecanla beklenen konser, sahne şovlarıyla da isminden söz ettirmesi bekleniyor.

Anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı, baba tarafından ise Afrika-Amerika kökenli olan Halsey, farklı kültürlerden izler taşıyan sahnesinde enerjik bir performansa imza atıyor. Pandemiden ve anne olduktan sonra çıkacağı ilk turnesine çok sevdiğini defalarca dile getirdiği Türkiye’yi ekleyen dünyaca meşhur şarkıcı, başta Billboard Hot 100 olmak üzere müzik listelerinden düşmeyen hitleriyle sahnede olacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.