adplus-dvertising

Dünya şampiyonu olarak gururlandırdılar

Benay Balcı ve Merve Peker, Özel Sporcular Down Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda mühim bir başarı yakalayarak dünya şampiyonu oldu.
Takip et
Dünya şampiyonu olarak gururlandırdılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çekya’nın Nymburk kentinde gerçekleştirilen Özel Sporcular Down Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda Özel Sporcular Down Kadın Masa Tenisi Milli Takımı, dünya şampiyonu oldu. Antalya Özel Sporcular İl Temsilcisi Tansu Konca ile Özel Sporcular Down Kadın Masa Tenisi Milli Takımı oyuncularından Benay Balcı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile buluştu. Çiftlerde Merve Peker ile beraber şampiyon olan Balcı, aldığı madalyalarla beraber başarısını ve mutluluğunu Başkan Böcek ile paylaştı.

“Özel sporcularımızın yanındayız”

Sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olduğunu belirten Başkan Muhittin Böcek, Benay Balcı’yı ve Özel Sporcular Down Kadın Masa Tenisi Milli Takımı oyuncularını tebrik etti. Böcek, “Özel sporcularımız başarılarıyla göğsümüzü kabartıyor. Bu özel kardeşlerimiz desteklendikleri, kendilerine olanak verildiği zaman neleri başarabileceklerini bizlere gösteriyor. Ay-yıldızlı bayrağımızı ve Antalya’mızı, Çekya’da ve farklı ülkelerde gerçekleştirilen şampiyonlarda başarıyla temsil eden Benay kardeşimiz başta olmak üzere bütün sporcularımızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Böcek ziyaretin anısına Benay Balcı’ya hediye takdim etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.