adplus-dvertising

Dükkanın önündeki aracı saniyeler içinde çaldı

Ümraniye’de bir market sahibinin çalışır biçimde bıraktığı hafif ticari araç saniyeler içinde çalındı. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Dükkanın önündeki aracı saniyeler içinde çaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Ümraniye Aşağıdudullu Mahallesi Hürrem Sokak üstünde bulunan bir market önünde yaşandı. Market sahibi Cemal Abay, halden almış olduğu ürünleri markete taşıdığı sırada arabasını çalışır durumda marketin önünde bıraktı. Bu esnada arabanın yanına gelen hırsız, saniyeler içinde arabaya binerek kaçtı. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde zanlının arabanın etrafında bir müddet dolaştığı, sonrasında araca binerek uzaklaştığı yer alıyor. Polis ekipleri, hırsızlık olayına ilişkin çalışma başlattı.

Dükkanın önündeki aracı saniyeler içinde çaldı

“Adam elma çalar gibi otomobil çalıyor”

Aracı çalınan market sahibi Cemal Abay, “Aracımızla dükkanımızın önüne gelerek halden aldığımız ürünleri indirdik. O esnada otomobil çalışır haldeydi. Bir anda dükkanda yoğunluk oldu. Müşterilerle ilgilendiğimiz esnada dışarıda otomobilin çalışır halde olduğunu gören bir kişi alıp kaçmış. Dışarı çıktığımızda aracın olmadığını gördük. Anahtarı aracın üstünde bırakmamak lazımmış. Bize de ders oldu. İlk kez başıma bu şekilde bir şey geliyor. Adam elma çalar gibi otomobil çalıyor. Arabayı götüren kişinin rahatlığı beni şaşırttı” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.