Dükkanı Soyuldu Ama Onun Aklı Kuşlarında Kaldı

Bir bakkala giren hırsızlar 65 yaşındaki dükkan sahibinin kuşlarını da çaldı. Elden giden ürünlerine değil kuşlarına yanan Kemal Amca, polisin dikkati sonucu kuşlarına kavuştu.

Çorum’da bir mahalle bakkalına giren hırsızlar çok sayıda ürünün yanı sıra dükkan sahibi Kemal Biçer’in kafesteki 2 kuşunu da çalmıştı. Kapıyı kırarak içeri giren ve dükkanı talan eden hırsızları, güvenlik kameralarının yardımı ile kısa sürede yakalayan polis müjdeli haberi talihsiz dükkan sahibine iletti.

3 hırsızı kıskıvrak yakalayan polisler çalınan ürünlerin yanı sıra kafeslerinde duran 2 muhabbet kuşuna da el koydu. 65 yaşındaki Kemal Amca’yı arayarak hırsızları yakaladıklarını söyleyen polislerin bu müjdesi üzerine, kuşlarını çocukları gibi seven 65 yaşındaki adam mutluluktan havalara uçtu.

KEMAL AMCA HIRSIZLARA SESLENDİ

Dükkandan çalınan ürünlere üzülmediğini ancak kuşlarını yerinde göremeyince dünyanın başına yıkıldığını söyleyen Kemal Biçer polislere teşekkür ederek kendisine tarifsiz bir mutluluk yaşattıklarını dile getirdi. Polis tarafından anında yakalanan 3 hırsız ise emniyetteki sorgularının ardından mahkemeye gönderildi. Hırsızlara seslenen Kemal Amca kuşları ne yapacaklarını çok merak ettiğini söylerken “Sigara ya da ürünleri satabilirlerdi ama kuşları ne yapacaklardı. Bana bunu yaşatmaya ne hakları var” diyerek isyan etti. Mahalleli de kuşlarını çok seven ve onları kaybedince dünyası yıkılan Kemal Amca’nın şimdi mutluluğuna şahitlik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı