adplus-dvertising

Düğünden çıktılar, kavgaya tutuştular, o anlar kamerada

Sarıyer’de düğünden çıkan yabancı uyruklu 2 kişi arasında kavga çıktı. Kavganın sebebi henüz bilinmezken o dakikalar hem vatandaş kamerasına hem de güvenlik kamerasına an be an yansıdı.
Takip et
Düğünden çıktılar, kavgaya tutuştular, o anlar kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz Pazartesi günü saat 23.30’da Cumhuriyet Mahallesi Arabayolu Caddesi üstünde yaşandı. İddiaya göre, düğünden çıkan yabancı uyruklu 2 kişi arasında sebebi bilinmeyen bir münakaşa meydana geldi. Münakaşadan sonra olayın büyümesiyle bağrışma sesleri duyuldu. Tekme ve yumrukların konuştuğu kavga, düğünden çıkan öbür kişilerin araya girmesiyle sona erdi. Kavga eden şahısların alkollü olduğu öğrenildi. O anlar vatandaş kamerasına ve bir marketin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Düğünden çıktılar, kavgaya tutuştular, o anlar kamerada

“Düğünden çıktılar, kavgaya tutuştular'”

Olay anına şahit olan mahalle esnafı Taner Geyik, “Gece 23.00-23.30 civarı yabancı uyruklular burada düğün yapıyordu. Kapıda 2 kişi tartıştı, tartıştıktan sonra olay büyüdü. Olay büyüyünce de birbirlerine vurmaya başladılar. Sonrasında tüm herkes kapıya çıkıp video çekti. Ondan sonra emniyet kuvvetlerini aradık. En son telefonu hanımefendi bir polis memuru açtı, olayı ona anlattık. Tüm herkes kavga etti, o ona vurdu o ona vurdu. Kavgadan sonra otomobile bindiler, alkollülerdi. Polisin gelmesine yakın tamamı dağıldı, gitti. Çok kalabalıklardı, 30 – 35 kişi vardı. Bu mahallede, düğün salonu civarında bazen sıkıntılar oluyor. Düğünden çıktılar, kavgaya tutuştular. Ortalık karıştı” dedi.

O anlar güvenlik kamerasında

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde düğünden çıkan iki kişi önce münakaşaya başlıyor. Tartıştıktan belli bir müddet sonra kavga ediyorlar. Düğünden çıkan öbür kişilerin araya girmesiyle kavga son buluyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.