adplus-dvertising

Düğünde maganda kurşunu zurnacıyı öldürdü

Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı Kesikkeli köyünde bir düğünde sıkılan tabancadan çıkan kurşun, zurna çalan çalgıcıya isabet etti. Kurşunun isabet ettiği zurnacı yaşımını yitirirken vurulma anı ise anbean kameraya yansıdı.
Takip et
Düğünde maganda kurşunu zurnacıyı öldürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre ilçeye bağlı Kesikkeli köyünde davullu zurnalı düğün esnasında iki kişi pistte müzik eşliğinde oynarken oynayanların yanında tabanca ile ateş edildi. Ateşlenen tabancadan çıkan kurşun o esnada oynayanların hemen yanında zurna çalan 41 yaşındaki Emre Tıptaş’a isabet etti.

Kurşunun isabet ettiği Emre Tıptaş göğsünü tutarak bir kaç adım attıktan sonra kanlar içerisinde yere yığıldı. Tabancadan çıkan kurşunla vurulan Emre Tıptaş’ı Kesikkeli köyü muhtarı Murat İspir arabayla Kadirli Devlet Hastanesine götürdü.

Burada yapılan bütün müdahalelere karşın Emre Tıptaş yaşamını yitirdi. Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı araştırmanın sonrasında Tıptaş’ın cesedi Kadirli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Emre Tıptaş’ın düğünde vurulma anı ise saniye saniye kameraya yansıdı.
Jandarma olayın sonrasında silahı ateşleyen kişiyi yakalama çalışması başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.