adplus-dvertising

Düğünde damada altın yerine bakın ne taktılar

Sakarya’da akü dükkânı işleten Oğuzhan Çabuk’a düğününde arkadaşları takı yerine akü ve kutup başlarından yaptıkları beşi bir yerde taktı. Yakın çevresinin ‘akücü’ diyerek hitap ettiği damat, arkadaşlarının enteresan düğün hediyesini iş yerinde sergiliyor.
Takip et
Düğünde damada altın yerine bakın ne taktılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sakarya’da akü dükkânı işleten Oğuzhan Çabuk, Erenler ilçesindeki bir düğün salonunda dünya evine girdi. Takı töreninde çiftin yakınları altın ve para takmak için sıraya girdi. Davetlilerden kimileri altın takarken, kimileri da para taktı. Oğuzhan Çabuk’un arkadaşları ise damada sürpriz yaptı. Yakın çevresinin ‘akücü’ diyerek hitap ettiği damada arkadaşları, takı yerine akü ve kutup başlarından yaptıkları beşi bir yerde taktı. Şaşkınlığını gizleyemeyen çift, unutulmaz bir düğün hediyesine sahip oldu. Damada takı olarak akü ve kutup başlarından yapılan beşi bir yerde takılması davetlilerin de alakasını çekti. Oğuzhan Çabuk, arkadaşlarının enteresan düğün hediyesini iş yerinde sergiliyor.

“Takı esnasında aküyü görünce şaşırdım”

Düğünde damada altın yerine bakın ne taktılar

Arkadaşlarının düğün takısını görünce şaşkınlığını gizleyemediğini belirten Çabuk, “Çok sıra dışı bir şey. Biz daha öncesinde bu şekilde bir şeyin de başımıza geleceğini tahmin etmedik. Bunu hiç görmemiştik. Takı esnasında aküyü görünce şaşırdım, bu şekilde bir sürprizi beklemiyordum. Kutup başları ile beraber beşi bir yerde yapmaları çok şaşırtan bir fikir. Hiç düşünemeyeceğim bir sürpriz oldu ve düğünümüze anı olarak kaldı. İş yerimde bu aküyü saklıyor ve sergiliyorum. Arkadaşlarım bu konuda unutulamayacak bir hediye verdi bana, bunu ömür boyu saklamayı düşünüyorum. Dükkâna geldiğimde her gün onu güzelce temizliyorum ve ofisimin baş köşesinde duruyor. Eşim de şaşırdı o anda, hiç bu şekilde bir şey beklemiyordu. O da şaşkınlığını gizleyemedi” şeklinde konuştu.

Düğünde damada altın yerine bakın ne taktılar

“Bu hediyenin gelmesi beni mesleğimle tamamladı”

Yakın çevresinin kendisine Oğuzhan yerine ‘akücü’ diye hitap ettiğini ifade eden Çabuk, “Mesleğime küçük yaşlardan bu yana alaka duymam dolayısıyla arkadaşlarım bana bu şekilde bir sürprizi uygun görmüşler. Ben bu meslekle bağdaşmışım. Çoğu arkadaşlarım ve müşterim bana ismim yerine ‘akücü’ diyerek hitap ederler. Bu hediyenin gelmesi de beni mesleğimle tamamladı diyebilirim” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.