Düğün Konvoyu Canından Edecekti!

28 Temmuz 2019, 20:00 tarihinde eklendi

Sünnet düğününe giden araçların arasına dalan Suriyeli çocuk süslenmiş araçtan zarf istedi. Tutunduğu aracın camından düşen çocuk yaralandı.

Düğün Konvoyu Canından Edecekti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Adli olayların çok fazla yaşanmaması nedeniyle haberlere pek konu olmayan Uşak’ta ilginç bir trafik kazası yaşandı. Çocuklarının sünnet düğünü için konvoy oluşturan aile, törenin yapılacağı salona doğru ilerliyordu.

Düşük süratte ilerleyen araçlardan birinin camına küçük bir çocuk asıldı. Suriyeli olduğu anlaşılan çocuk araç sürücüsünden içinde para olan hediye zarflarından istedi. Aracın birden bire hızlanmasıyla cama tutunan çocuk birden kendini asfalt zeminde buldu. Ağlayan çocuğun yanına gelen vatandaşlar sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen 112 ekipleri hafif yaralı çocuğa ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı.

GÖRGÜ TANIKLARINA GÖRE SÜRÜCÜ SUÇSUZ!

İç kanama ihtimaline karşılık küçük çocuk olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Plakası süslerle kapatılan ve sürücüsü belli olamayan araç olay yerinden uzaklaştı. Şimdi polis her yende modeli belli olmasına rağmen plakası kapalı olan aracı ve kaçan sürücüsünü arıyor. Çevredeki vatandaşlar ise olayı anlatırken sürücünün bir suçunun bulunmadığını ve bölgedeki Suriyeli çocukların düğün araçları seçerken zarf almak için sürekli tehlikeli hareketler yaptıklarını söyledi. Benzer olaylara çok rastladıklarını belirten bir görgü tanığı yetkililerin bu konuya önlem alması gerektiğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.