Düğün Fotoğrafçısı Öfkesini Fena Kustu!

ABD'nin Teksas eyaletinde bir fotoğrafçı, çektiği fotoğrafı mahveden kıza öfkesini sosyal medyadan kustu. Birçok sosyal medya kullanıcısı fotoğrafçıya destek verdi.
Takip et
Düğün Fotoğrafçısı Öfkesini Fena Kustu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD’nin Teksas eyaletinde bir düğün için kiralanan Hannah Mbalenhle Stanley isimli fotoğrafçı, iPhone’lu bir kızın fotoğrafını mahvetmesi üzerine çılgına döndü. Gelinin babasının, kızını damada götürdüğü yürüyüş sırasında mükemmel bir fotoğraf çekmeyi planlayan Stanley, bir başka iPhone’lu misafirin de aynı şeyi yapması üzerine hayalindeki fotoğrafı çekemedi. Fotoğrafta gelin ve babası yerine araya girmiş bir kol ile iPhone cep telefonu çıktı.

Teksaslı fotoğrafçı Stanley, Facebook hesabı üzerinden çok sert bir mektup yayınladı. İnsanların düğünlerde daha dikkatli olmaları ve fotoğrafçıları da görmelerini istedi. Stanley’nin yazdığı mektubun en can alıcı kısmı ise, “iPhone’lu kız… Sadece fotoğrafımı mahvetmedin, bu muhteşem anı da mahvettin. Bu güzel anı gelinden ve babasının elinden almış oldun” sözleri oldu.

OLUMLU OLUMSUZ ÇOK SAYIDA YORUM GELDİ

iPhone’lu kıza çektiği fotoğrafla tam olarak ne yapmak istediğini de soran Stanley, “Fotoğrafın çıktısını alacak mısın? Çıkartsan bile o fotoğrafa bir daha bakacak mısın? Eğer bu fotoğraf düzgün çekilebilmiş olsaydı, gelin o fotoğrafa ömrü boyunca bakabilirdi” ifadelerini kullandı.

Trajikomik olaya sosyal medyadan da çok sayıda yorum geldi. Bazı yorumlarda fotoğrafçı desteklendi ve düğünlerde fotoğraf çekme işinin fotoğrafçılara bırakılması tavsiye edildi. Stanley sosyal medya üzerinden olumsuz yorumlar da aldı. Bunlardan birisi ise bir başka düğün fotoğrafçısından geldi. Yapılan yorumda fotoğrafçı, “Ben de bir düğün fotoğrafçısıyım. Böyle bir fotoğraf çekmiş olmak ne olursa olsun fotoğrafçının suçudur. Eğer ben bu fotoğrafı kullanmak zorunda kalsaydım fotoşop programıyla telefonu siler öyle yayınlardım” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.