Dudaklarına estetik yaptıran şarkıcı Lara, pipetle su bile içemiyor!

Dudaklarının çok büyük olduğundan şikayet eden şarkıcı Lara estetik ameliyat olduğuna bin pişman oldu. Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Lara, artık pipetle bile bir şey içemediğini söyleyerek "sakın bir yerinizle oynamayın" diyerek isyan etti!
Takip et
Dudaklarına estetik yaptıran şarkıcı Lara, pipetle su bile içemiyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Allah Versin ve Adam Gibi Adam gibi başarılı şarkılarıyla 2000’li senelere damga vuran şarkıcı Lara, yaptırdığı estetiklerle sanki bambaşka birine dönüştü. Son olarak büyük bulduğu dudaklarını operasyonla küçülttürmüştü.

“BİR YERİNİZİ YAPTIRMAYIN, KÖTÜYSE BİLE KALSIN”

Operasyondan günler sonra zorluk yaşamaya başlayan Lara, pişman oldu. Sosyal medya hesabından gözyaşları içinde yaptığı paylaşımı yayınlayan şarkıcı “Ne olur bana dua edin. Sakın hiçbir yerinize bir şey yaptırmayın, dudağınız kötüyse bile kalsın. Bakın dudağımla pipet bile tutamıyorum” ifadelerini kullandı.

Dudaklarına estetik yaptıran şarkıcı Lara, pipetle su bile içemiyor!

“AMELİYAT BAŞARILI GEÇTİ AMA DUDAKLARIM 6 AY İÇİNDE KENDİNE GELİRMİŞ”

Gözyaşları içinde çektiği videonun sonrasında tepki çeken Lara, yeni bir açıklama yaparak işlemden değil kendi dudaklarının geç iyileşmesinden dert yandığını, doktorundan gayet memnun olduğunu belirtti. Şarkıcı yeni açıklamasında ise şu ifadeleri kullandı: “Bizlerin normal insan olduğunu unutuyorsunuz biz uzaydan falan gelmiyoruz doktorum ameliyatını başarıyla yaptı ama benim dudaklarımın kendine gelmesi bir 6 aymış. Tabi ki bu bir sinir bozucu,insan bir anda yayında ağlayabilir sizlerden yalnızca dudağımın hemen düzelmesi için dua istedim gözyaşımı tutamadım ne var ki bunda. Yoksa doktorum işini yaptı dudağıma can gelmesini beklemek 6 ay normal olarak bir ağladım diyerek olay oldu.”

Dudaklarına estetik yaptıran şarkıcı Lara, pipetle su bile içemiyor!Dudaklarına estetik yaptıran şarkıcı Lara, pipetle su bile içemiyor!Dudaklarına estetik yaptıran şarkıcı Lara, pipetle su bile içemiyor!Dudaklarına estetik yaptıran şarkıcı Lara, pipetle su bile içemiyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.