adplus-dvertising

Drift atan ehliyetsiz sürücüye 16 bin 473 TL para cezası

Antalya’nın Manavgat ilçesinde durdurulan aracı kullanan Zeynep U.’ya drift atmaktan 9 bin 125 TL, ehliyetsiz araç kullanmaktan 3 bin 674 TL, araç sahibine de 3 bin 674 TL olmak üzere toplam 16 bin 473 TL para cezası uygulandı.
Takip et
Drift atan ehliyetsiz sürücüye 16 bin 473 TL para cezası
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, 07 LDS 12 plakalı aracın Herford Caddesi’nde drift attığı ihbarı, Manavgat Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekiplerini harekete geçirdi. Araç Hisar Caddesi üstünde durdurulurken, aracı kullanan Zeynep U., drift attığını kabul edip bunu trafik için tehlike olmayan yerde yaptığını öne sürdü. Ehliyeti olmadığı tespit edilen ve trafik ekiplerine ceza yazmamaları için dil döken Zeynep U. ve arkadaşına drift atmaktan 9 bin 125 TL, ehliyetsiz araç kullanmaktan 3 bin 674 TL, araç sahibine de 3 bin 674 TL olmak üzere toplam 16 bin 473 TL para cezası uygulandı.

Drift atan ehliyetsiz sürücüye 16 bin 473 TL para cezası

Aracı kullanan Zeynep U. ve araçta bulunan arkadaşları, görüntü çekmekte olan muhabire görüntü çekmemesi için uyarılarda bulundu. Muhabirin çekime devam etmesi üstüne bu defa hakkında şikâyette bulunacaklarını söyleyen gençler, en sonunda yüzlerinin görünmemesi için dil döktü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.