adplus-dvertising

Dries Mertens: “Gücümü sahada göstermek istiyorum”

Galatasaray’ın yeni transferi Dries Mertens, 1 senelik sözleşmeye imza atmasının sonrasında yaptığı açıklamada, “Gücümü sahada göstermek istiyorum. Bu takım için her şeyimi vereceğim” şeklinde konuştu.
Takip et
Dries Mertens: “Gücümü sahada göstermek istiyorum”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray’ın anlaşmaya vardığı ve önceki gün transfer görüşmelerini yapmak üzere İstanbul’a gelen Belçikalı Dries Mertens ile 1+1 senelik sözleşme imzalandığı açıklandı.

Galatasaray, Dries Mertens ile 2 milyon 900 bin Euro karşılığında 1+1 senelik sözleşme imzaladı. Sarı-kırmızılılar sözleşme ayrıntılarının yer aldığı Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama şöyle:
“Profesyonel futbolcu Dries Mertens ile 1+1 sezon opsiyonlu olmak üzere transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcuya 2022-2023 sezonundan net 2.900.000 Euro sezonluk ücret ile 1.100.000 Euro net imza ücreti ödenecektir.

”Teklif gelince onur işittim”

Galatasaray Belçikalı oyuncu Dries Mertens ile 1+1 senelik sözleşme imzaladı. Kendisini sarı-kırmızılı renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza atmasının sonrasında açıklamalarda bulunan Mertens, Galatasaray’dan teklif gelince onur işittiğini ve bu büyük kulübün bir parçası olarak başarılar kazanmak istediğini dile getirdi.

Dries Mertens: “Gücümü sahada göstermek istiyorum”

Belçikalı oyuncu, “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. İtalya’da 9 sene geçirdim ve artık değişiklik yapmaya hazır olduğumu hissettim. Galatasaray gibi bir takımdan teklif gelince onur işittim. Mükemmel bir adım atmış oldum. Çok güzel bir karşılama oldu. Bu Şekilde taraftarlara Napoli’den alışkınım ama taraftarımızın gece geç saatlere kadar bizi beklemeleri çılgıncaydı. Buraya başarılı olmaya geldim. Bir senelik sözleşme imzaladım ama daha çok kalmak isterim. Neden beni istediklerini göstermeye geldim. Gücümü sahada göstermek istiyorum. Bu takım için her şeyimi vereceğim. Sahada her zaman gollerimi atmak ve maç kazanmak isteyen bir oyuncuyum. Bunun için var gücümle çalışacağım” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.