Doya Doya Moda’da kim elendi? 5 Şubat 2021 Bu hafta Doya Doya Moda’da kim elendi?

Doya Doya Moda haftanın finali ile bugün ekrana geldi. Hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda’da haftanın finalinde bir kişi en yüksek puanı alarak kolye ödülünü kazanırken; yarışmada sürpriz bir son yaşandı. Peki, 5 Şubat 2021 tarihli bölümde Doya Doya Moda’da kim elendi?
Takip et
Doya Doya Moda’da kim elendi? 5 Şubat 2021 Bu hafta Doya Doya Moda’da kim elendi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8’in sevilen moda programı Doya Doya Moda’da haftanın finali geldi çattı. Jürisinde; Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yer aldığı Doya Doya Moda’da haftanın finali bugün yayınlandı. Yarışmaya kim veda etti?

Haftanın son gününde 10 puan üzerinden değerlendirilecek olan Doya Doya Moda yarışmacıları arasından bir erkek, bir erkek olmak üzere 2 kişi daha bu hafta yarışmaya veda edecekti. Doya Doya Moda’da bu hafta erkeklerde pota olmadı. Yani erkeklerde eleme yapılmadı. Ahmet izin alarak yarışmadan ayrıldı.

DOYA DOYA MODA’DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda’da bir eleme bölümü daha yaşandı. Artık erkeklerin de yarıştığı Doya Doya Moda’nın bu haftaki eleme bölümünde yarışmacılar, “idolüm benim” konseptiyle yarıştılar. Seray Sever açıklamasında bu hafta Bahar ve Selin’in elendiğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.