Doya Doya Moda Hanzade Nuh kaç yaşında, nereli?

TV8’in sevilen stil yarışması hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanıyor. Yarışmacılar arasında Doya Doya Moda Hanzade dikkat çeken isimler arasında yer alıyor, zaman zaman haftanın birincisi olarak altın kolyeyi boynuna takıyor. Yarışmanın sempatik isimlerinden olan Hanzede de merak edilen isimlerden. Özellikle Gülşah Saraçoğlu taklidiyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Peki Hanzade kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Hanzade'nin sosyal medya hesabı nedir ayrıntılar haberimizde...

Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu’nun oturduğu Doya Doya Moda yarışmasında tartışmaları ve aldığı puanlarla gündeme gelen Hanzade bu kez baba acısıyla dikkat çeken isim oldu. Doya Doya Moda Hanzade kimdir? Sorusunun yanıtı bugün gündemde çok fazla araştırılır oldu. Doya Doya Moda Hanzade Nuh ile ilgili bilgileri haberimizde derledik.

DOYA DOYA MODA HANZADE NUH KİMDİR?

Doya Doya Moda yarışmasına sonradan dahil olan Hanzade Nuh, 32 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Hanzade Nuh, aslen Adanalı. Aşçılık yapan Hanzade Nuh, Doya Doya Moda programına katılma nedenini şu sözlerle dile getirdi. “Tarzıma çok güveniyorum, aynı zamanda enerjime çok güveniyorum.”

Kolye almayı başaran isimlerden biri olan Hanzade Nuh, birkaç kez kolyeyi sınırda kaybettiği için çok üzülmüş, gözyaşlarını tutamamıştı.

Doya Doya Moda Hanzade Nuh kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda Hanzade Nuh kaç yaşında, nereli?

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı