Doya Doya Moda final yapacak mı?

20 Mayıs 2020, 11:27 tarihinde eklendi
Doya Doya Moda ne zaman final yapıyor? Doya Doya Moda yarışmasının final tarihi merak konusu oldu. Jüri üyelerinin zaman zaman yarışmacılara, 'finale kalır mısın?' sorusunu yöneltmesi ve finale çok az kaldığını belirtmesi ardından program takipçileri Doya Doya Moda final tarihini araştırıyor. Peki, Doya Doya Moda ne zaman final yapacak?
Takip et
Doya Doya Moda final yapacak mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doya Doya Moda programının ne zaman final yapacağına yönelik sorular son zamanda programla alakalı en çok merak edilen konu oldu. Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez’in jüriliğini üstelendiği Doya Doya Moda, haftalardır ekran macerasını sürdürüyor fakat yaz sezonunun başlamasıyla beraber final soruları gündeme geldi. Ayrıca Kemal Doğulu’nun sık sık final yorumlarında bulunması tarihin yakın olabileceği iddialarına neden oldu. Peki, Doya Doya Moda ne zaman final yapacak, tarih belli mi?

Her hafta yeni bir adın dahil olduğu Doya Doya Moda’nın final tarihi hakkında net bir açıklama gelmedi fakat büyük finalde son üç yarışmacının jüri mensuplarının karşısına çıkması bekleniyor.

Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.