Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül!

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan moda programı "Doya Doya Moda"da bugün sezon sonuna geliniyor. TV8’in sevilen stil yarışması Doya Doya Moda 160. bölümü ile son kez ekranlara gelerek sezon finali yapacak. Hafta içi her gün yayınlanan, modayı ve giyinmeyi seven kadınların favori programlarından biri olan programın birincisi acaba hangi isim olacak? Doya Doya Moda 3 Temmuz 2020 sezon finalinde neler yaşandı? Doya Doya Moda 3 Temmuz 2020 büyük ödülü kim kazandı? Doya doya moda 50 bin TL kim kazandı? Birinci kim oldu, final günü Su, Sündüz, Betül, Hanzade hangi kıyafetleri giydi? Birinci, ikinci ve üçüncü kim, aldığı ödüller ne ayrıntılar haberimizde...

Gelecek sezon ekranlarda olmaya devam edecek yarışmanın heyecan dolu sezon finali bölümünde neler yaşandığı merakla araştırılıyor.

Programda jenerik müziğinin sahibi Aydilge de sahne aldı. Ayrıca Kemal Doğulu yeni şarkısı “Kasma”yı da ilde defa söyledi.

Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül!

DOYA DOYA MODA BÜYÜK ÖDÜLÜ NEDİR?

Finale Betül, Su, Hanzade ve Sündüz kaldı. Doya Doya Moda 3 Temmuz Cuma günü yapılacak finalde en yüksek puanı alan 3 kişi şanslı olacak. Doya Doya Moda birinciye 50 bin nakit para ödülü, ikinciye 25 bin değerinde altın kolye, üçüncüye ise 10 bin TL değerinde cep telefonu verecek.

Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül! Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül!

YARIŞMACILAR FİNALDE NE GİYDİ?

Final günü bütün yarışmacılar birbirinden şık kıyafetlerle podyuma çıktı. Betül ve Hanzade kırmızı tercih ederken, Su siyah ve beyaz, Sündüz ise lils bir elbiseyle yarıştı.

Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül! Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül! Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül! Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül! Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül! Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül! Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül! Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül!

DOYA DOYA MODA FİNALDE YARIŞMACILAR KAÇ PUAN ALDI?

4. olan yarışmacı: 144 puanla Hanzade

3. olan yarışmacı: 161 puanla Su Baher

2. olan yarışmacı: 162 puanla Sündüz

1. olan yarışmacı: 175 puanla Betül

DOYA DOYA MODA BÜYÜK ÖDÜL 50 BİN TL KİM KAZANDI?

Yarışmada puanlar karışık olarak söylenip kimin olduğu sonradan açıklanacak.

Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 3 Temmuz Doya Doya Moda büyük ödül!

Açıklanan puanlara göre puanla BETÜL BÖÇKÜN birinci oldu.

CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYARAK ANLIK DEĞİŞİMİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Ayrıntılar geliyor.

KOLYE VE CEP TELEFONUNU KİM KAZANDI? BİRİNCİ, İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ KİM OLDU?

Hanzade 4. oldu ve eli boş gitti.

Su Baher 3. oldu ve 10 bin TL değerinde telefon kazandı.

Sündüz 2. oldu ve 25 bin TL değerinde kolye kazandı.

Betül 1. oldu ve 50 bin TL kazandı.

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ KİMLER?

Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in jüri koltuğunda oturduğu ekranların sevilen moda yarışması Doya Doya Moda’da bir sezon bugün noktalanıyor.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?

1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif’in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. Ünlü isimlerin modacısı olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu, yedi kilolu yarışmacının stilini sergilediği Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda oturuyor.

KEMAL DOĞULU KİMDİR?

Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter’in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı. “İşte Benim Stilim” yarışmasıyla üne kavuşan Kemal Doğulu, 2016 yılında merdivenlerden düşerek yaralanmışı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı yorumlar yapılan Kemal Doğulu, uzun süren sessizliğini 25 Kasım 2019’da başlayan Doya Doya Moda yarışmasıyla bozdu.

UĞURKAN EREZ KİMDİR?

Uğurkan Erez; Best Model, Miss Turkey, Elite Model Look gibi çok önemli organizasyonların değişmez koreografı’dır. 1954 yılında Vize Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir.1998’de Koreograf ve mankenlik ajansı kuran Erez Huysuzla Dans Eder misin, Bugün Ne Giysem, Benim Stilim Bu Tarz Benim gibi çeşitli yarışmalarda jüri görevini üstlenmiştir.

SERAY SEVER KİMDİR?

27 Şubat 1973 İstanbul doğumlu olan Seray Sever, lise öğremini Doğuş Koleji’nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı. Popstar, Türkstar gibi yarışmalarda sunuculuk yapan Sever, Dadı, Kurtlar Vadisi, Çocuklar Ne Olacak? dizileriyle ününe ün kattı. En son TV8’de Gel Konuşalım programını sunan Seray Sever, şimdi de Doya Doya Moda’da jüri üyeliği yapıyor.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı