Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir?

Doya Doya Moda her gün yeni bölümleriyle seyircileri ekran başına kilitliyor. Yarışmaya bu hafta dahil olan yarışmacı Ayça, bugün yayınlanan bölümde gözyaşlarını tutamadı. Babasının yaşadığı zor durumları anlatan Ayça herkesi meraklandırdı. Peki Ayça'nın babası kimdir, Doya doya moda Ayça Mazlum kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu ne?
Takip et
Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in başarılı sunumuyla hafta içi her gün ekrana gelen Doya Doya Moda’nın 22 Şubat Pazartesi yayınlanan programına Ayça Mazlum yarışmacı olarak dahil oldu

Ayça mazlum ilk günden tarzı ve davranışlarıyla jüri ve izleyicilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Doya Doya Moda Ayça Mazlum kimdir?

Ayrıntılar geliyor.

DOYA DOYA MODA AYÇA BOYU VE KİLOSU

Ayça Mazlum aslen Trabzonludur. 1.80 boya sahip olduğunu söyleyen Ayça özellikle jüri üyeleri tarafından ilgiyle karşılandı. Ayça 89 kg.

DOYA DOYA MODA AYÇA BEDENİ

Ayça, 42-44 beden giyiniyor.

DOYA DOYA MODA AYÇA MESLEĞİ NE?

Moda tasarım mezunu ve yüzme antrenörü olan Ayça, bir butik işletiyor.

Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir?

DOYA DOYA MODA AYÇA BABASI KİM?

Ankara’da doğan Ayça 7 yaşındayken babasının trafik kazası geçirmesi nedeniyle beyninde hasar oluşmuş. Bu dönemdeyken kız kardeşi 5, erkek kardeşi ise 3 yaşındaymış. Aynı zamanda şeker hastası olan Ayça’nın babası bu kaza öncesinde İstanbul, Trabzon ve Ankara’da fabrikaları olan, toptan balık işleri yapan,  her şehirde yazıhaneleri olan ve iş yerleri bulunan ünlü bir iş adamı.

Ayça babasını çocuğu gibi büyüttüğünü anlattı.

Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir?

Ayça bu durumdan sonra Trabzon’a taşınmış. Çok lüks bir yaşamdan sıradan bir yaşama geçmiş. eskiden şoförleri ve hizmetçileri olduğunu söyleyen Ayça, ben hiç çocuk olamadım dedi.

Ayça’nın babası bu rahatsızlıktan sonra düşüp kalçasını kırıyor ve durumu ağırlaşan Ayça’nın  babasının 3 defa kalbi duruyor. Bu olaylardan sonra Ayça’nın babası düğün günü  vefat etmiştir.

DOYA DOYA MODA AYÇA INSTAGRAM HESABI

Pazartesi günü yarışmaya katılacağı açıklanan Ayça Mazlum’un kendisine ait  Instagram hesabı bulunmaktadır. Burada hayatına dair paylaşımlar yapmaktadır. Kendisinin profiline @aycasmazlum hesabından ulaşabilirsiniz.

Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir?

Trabzon’dan yarışmaya katılan ve bugünden itibaren rakibelerine karşı puan savaşı verecek olan Ayça Mazlum programın haricinde sosyal medyadaki fotoğraflarıyla adından söz ettirecek gibi gözüküyor. Her karesiyle binlerce etkileşim elde ediyor.

Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir? Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir? Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir? Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir? Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir? Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir? Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir? Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir? Doya Doya Moda Ayça Mazlum’un Babası Kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.