Doya Doya Moda All Star yarışmacıları kimler? Doya Doya Moda bitiyor mu?

TV8’in sevilen programı Doya Doya Moda, 12 Mart’ta yayınlanan bölümüyle izleyenleri şaşırttı. Haftanın son gününde haftalık tablo açıklanmadı ve eleme yapılmadı. Onun yerine Pazartesi Doya Doya Moda All Star adıyla devam edileceği açıklandı.
Takip et
Doya Doya Moda All Star yarışmacıları kimler? Doya Doya Moda bitiyor mu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda dün yayınlanan son bölümüyle izleyicileri şaşırtmayı başardı. Haftalık puan tablonun açıklanmadığı ve eleme yapılmadığı bölümde gelecek hafta Doya Doya Moda All Star adıyla programın devam edeceği açıklandı. Öte Yandan All Star’da yarışacak yarışmacılar da yayınlanan fragmanla beraber belli oldu.

DOYA DOYA MODA ALL STAR YARIŞMACILARI KİMLER?

Pazartesi günü itibariyle TV8 ekranlarında yayınlanacak Doya Doya Moda All Star programı yarışmacıları şu şekilde:

Betül Böçkün (Geçen sezonun birincisi)
Ferdanur Başaran
Birben Coşkun
Özde Karacan
Su Baher
Emel Başkan
Rümeyse Buyuran

DOYA DOYA MODA ALL STAR JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, İvana Sert ve Uğurkan Erez Doya Doya Moda All Star’ın sunucu ve jürileri arasında yer alıyor.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?

Doya Doya Moda All Star yarışmacıları kimler? Doya Doya Moda bitiyor mu?

1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, moda sektörünün önde gelen adları arasında yer almış ve Dilek Hanif’in asistanı olarak sektöre giriş yapmıştı.

İlk çalışmalarını Hande Yener için yapan Saraçoğlu, ardından Nükhet Duru için kostümler hazırladı. Heute Couture atölyesinde Nükhet Duru, Sibel Can, Nicole Kidman, Bülent Ersoy, Nazan Öncel, Ajda Pekkan, Seda Sayan ve Demet Akalın gibi adlar için çalışmıştır. Dubai’de bir mağazası da bulunan meşhur modacı, 2010 yılında Selçuk Yentur ile evlenip 2012 senesinde boşanmıştır. 2014’te tekrardan evlendikten sonra 2015’te yeniden boşanmıştır. 11 Ocak 2018 tarihinde ise Yentur ile nişanlanmıştır. Aslan Yentur isminde 2011 doğumlu bir oğlu vardır. 2016’da mide ameliyatı olmuş olan Saraçoğlu, 80 kilodan 53 kiloya düşmüştür.

SERAY SEVER KİMDİR?

Doya Doya Moda All Star yarışmacıları kimler? Doya Doya Moda bitiyor mu?

Türk oyuncu, sunucu, şarkıcı ve yapımcı olan Seray Sever 27 Şubat 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini Doğuş Koleji’nde tamamlayan Sever, öğrenimi esnasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece almıştır. Başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmiş olan Seray Sever, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. Ekran projelerinde aptal sarışın rollerini canlandırmış olan Seray Sever, bir dönem herkes tarafından bilinen ve ilgiyle izlenen Dadı dizisinde de rol almıştı.

2006 yılının Şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık “Yeni Bir Karar” adlı albümünü yayınlamıştır. Bu albümde yer verilen İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar isimli şarkıların video klipleri de yayınlanmıştır.

İVANA SERT KİMDİR?

Doya Doya Moda All Star yarışmacıları kimler? Doya Doya Moda bitiyor mu?

25 Ekim 1979 doğumlu Sırp moda tasarımcısı olan Ivana Sert, modellik kariyeri öncesinde 16 yaşına değin piyano ve bale okumuştur. Uzun yıllar yaşadığı Belgrad’ta gerçekleştirilen güzellik yarışmasında birinci olmuş ve Miss Belgrade unvanına sahip olmuştur. 1990’lı senelerde Miss Yugoslavia ve Miss Globe International gibi yarışmalara da katılım temin etmiştir.

2002 yılında Türkiye’ye yerleşmiş ve merhum iş adamı Mehmet Sert’in oğlu olan Yurdal Sert ile 2004 yılında Çubuklu, Beykoz’da dünya evine girmiştir. Bu evlilik ardından Türkiye sosyetesinin tanınmış çiftleri arasına katılan Ivana ve Yurdal Sert’in 31 Ekim 2006 tarihinde ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles kentinde dünyaya gelen Kayon Ateş adında bir oğulları bulunmaktadır. Çift, 2013 yılında evliliklerini sonlandırmıştır. Önce Bu Tarz Benim adıyla daha sonra İşte Benim Stilim adıyla yayınlanan programda jüri üyeliği yapmıştır. 2019 yılında ise müzik dünyasına adım atarak İmalat Hatası şarkısını yayınlamıştır.

UĞURKAN EREZ KİMDİR?

Doya Doya Moda All Star yarışmacıları kimler? Doya Doya Moda bitiyor mu?

Türkiye’nin en iyi kareografı olrak bilinen Uğurkan Erez Elite Model Look, Best Model, Miss Turkey gibi mühim organizasyonların vazgeçilmez koreograflarından olmuştur. Moda dünyasına çok sayıda model kazandıran Uğurkan Erez, 1954 senesinde Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Şişli Ticari İlimler Akademisi Siyasi Bilimler Fakültesi’nde tamamlamış olan Erez, Bu Tarz Benim, Bugün Ne Giysem ve İşte Benim Stilim gibi yarışmalarda ve Fox Tv’de yayınlanan Stil Avcıları adlı moda programında Demet Şener ve Hakan Akkaya ile beraber jüri üyeliği yapmıştır. Günümüzde ise Doya Doya Moda adlı programda jüri üyeliği yapmaya devam etmektedir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.