adplus-dvertising

DowAksa, Yalovaspor basketbol takımına sponsor oldu

Yalova’da faaliyet gösteren DowAksa, kenti ING Basketbol Süper Ligi’nde temsil eden Semt77 Yalovaspor’a sponsor oldu.
Takip et
DowAksa, Yalovaspor basketbol takımına sponsor oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’nin ve dünyanın sayılı karbon elyaf üreticilerinden DowAksa, Yalova’ya desteğini sürdürüyor. 2012 senesinde iki dünya devi, Dow ve Aksa Akrilik’in stratejik ortaklığıyla kurulan firma, ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Semt77 Yalovaspor’un sponsorluğunu üstlendi. Semt77 Yalovaspor Başkanı Orbay Tuna, DowAksa İcra Kurulu Başkanı Douglas Parks, firma çalışanları ile kulüp yöneticileri ve takım oyuncularının bir araya geldiği toplantıda sponsorluk protokolü imzalanarak anlaşma resmen başlatıldı.

“Firmanın katkıları çok kıymetli”

Yalovaspor Kulüp Başkanı Orbay Tuna, sponsorluğu dolayısıyla firmaya teşekkür etti. Semt77 Yalovaspor’un parkede gençleriyle yeni başarılara imza atmaya hazırlandığını kaydeden Tuna, “Kulübümüzün başarılarıyla basketbol Yalova’daki gençlerimiz arasında en çok takip edilen spor etkinliklerinden biri oldu. Süper Lig’de hedeflediğimiz noktalara ulaşabilmemiz için gençlerimize güveniyoruz. Firmanın şehrimize ve kulübümüze sunduğu katkılar çok kıymetli” şeklinde konuştu.

“Yalova’ya güç katıyoruz”

DowAksa İcra Kurulu Başkanı ve Türkiye Genel Müdürü Douglas Parks, Yalova’ya her alanda destek olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Semt77 Yalovaspor’un firmanın sponsorluğuyla gelecek hedeflerine yürüyeceğini aktaran Parks, “Firma olarak Yalova’da üretiyor, ileri teknolojimiz, ihracatımız ve istihdamımız sayesinde hem kentimize hem de Türkiye’ye ekonomik güç katıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana gerek üretimimiz gerekse kente katma değer üreten faaliyetlerimiz ile Yalovalı hemşerilerimizin gurur duyduğu bir firma olduk. Evimiz olan Yalova’ya kalpten bağlılığımızı ifade etmek için Süper Lig’de bizi temsil eden Semt77 Yalovaspor’a sponsorluk desteği sunduk. Küçük kentin büyük hikayesini yazan Yalovaspor Basketbol Takımı’na destek olmaktan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

DowAksa, Yalovaspor basketbol takımına sponsor oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.