Dostları Ajlan’ı Şarkılarla Anacak!

1999'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden ses sanatçısı Ajlan, ölümünün 20. yıldönümünde şarkılarla anılacak.
Dostları Ajlan’ı Şarkılarla Anacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

90’lı yılların önemli ses sanatçılarından biri olan Ajlan Büyükburç, vefatının 20. yıldönümünde şarkılarla anılacak. 22 Temmuz 199’da geçirdiği trafik kazası sonrası hayata gözlerini yuman ve sevenlerini yasa boğan Ajlan’ın dostları bu akşam Galata’daki bir mekanda bir araya gelerek, arkadaşlarını kendisine yakışır şekilde anacak. Dostları, müzik sevdalısı Ajlan’ı şarkılarla yad edecek.

Tüm Ajlan dostlarını bu etkinliğe davet eden menajer Özgür Aras’ın da yer alacağı gecede birçok ünlü ismin bir araya gelmesi bekleniyor.

BABASI GİBİ MÜZİK AŞIĞIYDI

Kariyerinin zirvesine yaklaşırken bir yaz günü hayatını kaybeden Ajlan Türkiye’yi yasa boğmuştu. Henüz 3 günlük ehliyeti ile Bodrum’dan Kaş’a gitmek isteyen genç kadın, süratli girdiği virajı alamamış ve stabilize yola girdikten sonra traktöre çarparak takla atmıştı. Çarpışmanın şiddeti ile hayatını kaybeden Ajlan’ın ölümü o günlerde en çok konuşulan olay olmuştu. Ünlü ses sanatçısı Erol Büyükburç’un kızı olan Ajlan, küçük yaşlarda müziğe ilgi duymaya başlamış ve genç yaşlarda profesyonel olarak şarkı söylemeye başlamış, dönemin en güçlü erkek seslerinden Fatih Erkoç’un vokalistliğini yapmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.