Dört Büyüklerin Borcu Aldı Başını Gidiyor!

Türk futbolunun dört büyükleri olarak tanınan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un toplam borcu, geçen sezon itibariyle 10,6 milyar Türk lirasına ulaştı.

Türk futbolunun lokomotifi olarak kabul edilen Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un borçları 10,6 milyar liraya ulaştı. Geçen hafta sona eren yaz transfer döneminde dört büyükler, yüklü borçlarına rağmen dev transferlere imza attı.

Yaz transfer döneminde toplamda 10,6 milyar lira borcu olan dört büyükler ardı ardına transfer bombalarını patlattı. Bu kapsamda Trabzonspor 17, Galatasaray 14, Fenerbahçe 12 ve Beşiktaş 8 transfere imza attı.

BORCA RAĞMEN TRANSFER ŞOV

Yaz transfer dönemi boyunca dört büyüklere imza atan 51 futbolcunun, kulüplere toplam maliyeti ise 716 milyon lira oldu. Bu ücrete futbolcuların menajerlerine ödenen ücretler eklenmedi. Menajer ücretleri ile beraber ödenen ücretin daha da artacağı biliniyor. Türk futbolunun en büyük takımları olarak kabul edilen Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un borçlarına rağmen yaptıkları transferler dikkat çekici oldu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı