Dolar sert yükseldi ve euro hareketlendi!

haftalardır yatay seviyedeki seyri devam eden dolar dün akşam saatlerinde kısa süreliğine de olsa ani yükselişle 7 seviyesine yaklaştıktan sonra yeniden 6.85 etrafında dengelenmişti. Dolarda sert yükseliş yeniden başladı. Dolar 6,96 seviyesine yükseldi

Dolar/TL dün akşam saatlerinde kısa süreliğine de olsa ani yükselişle 7 seviyesine yaklaştıktan sonra yeniden bir aydan uzun süredir işlem gördüğü 6.85 etrafında dengelenmişti. Saat 12:30 sularında başlayan sert yükselişle dolar 6,96 seviyesine yükseldi.

Euro ise dün akşam saatlerinde ani sıçramayla 8.20’ye kadar yükseldi. Daha sonra yeniden dengelendi 8.06 seviyesinde dengelendi. 3 Temmuz’da başladığı istikrarlı yükselişiyle 7.70’den 8.07’e yükselen euro kuru bugün sakinleyerek 8.06 seviyesinde güne başlamıştı. 12:30 sıralarında başlayan yükselişle birlikte yüzde 1 yükselerek 8,14 seviyesine yükseldi.

Dolar ve Euro’daki bu hareketini açıklayacak herhangi bir veri bulunmuyor. Yarın FED faiz toplantısı ve Merkez Bankası’nın enflasyon raporu toplantısı var.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı