Doktor Sevgilisi, Ölümüne Sebep Oldu

Ankara’da bir hastanede anestezi uzmanı olan doktor Özgür T. isimli şahısla sevgili olan Ayşe Karaman, doktor sevgilisinin evinde ölü olarak bulunmuştu. Doktor Özür T.’nin ”Planlayarak öldürme” suçundan tutuklandığı cinayette propofol ilacının ölüme neden olduğu tespit edildi.

Ankara’da bir hastanenin anestezi bölümünde doktor olan Özgür T. (46), sevgilisi Ayşe Karaman’ı (23( öldürmek suçundan tutuklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan cinayetin, adli tıp raporlarından gelen sonuçla aydınlatılması üzerine kesin ölüm sebebinin propofol ilacı olduğu tespit edildi.

PROPOFOL İLACINI DOKTOR ÖZGÜR T., TEMİN ETMİŞ

Propofol ilacının anestezi uzmanı doktor Özgür T. tarafından temin edildiği ve sevgilisi Ayşe Karaman’ı, ”Tasarlayarak” öldürdüğü anlaşıldı. Tutuklu bulunan Özgür T.’nin, propofol ilacını sevgilisine cinayeti işlemek için temin ettiği öğrenildi.

AYŞE KARAMAN’IN ANNESİ KONUŞTU

Ayşe Karaman’ın annesi Feride Karaman, doktor Özgür T.’nin, kızını kendisine bağlamak için uyuşturucu bağımlısı yaptığını ve bunun bir intihar değil cinayet olduğunu söyledi. Ailenin avukatı Tuğba Gültekin’de bu cinayetin Özgecan Aslan, Emine Bulut veya Şule Çetin cinayetlerinden bir farkı olmadığını kaydetti. Bu cinayetlerin önüne geçmek için kadınlarımızın toplumun her kesiminde aktif ve güçlü birer birey haline gelmesi, erkeklerin de kadına bakışının değişmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı