Doktor Osman Büyükşen, Müge Anlı’nın canlı yayınında isyan etti!

3 senedir çözülemeyen cinayet Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dramatik bir isyana sahip olmuştu. Annesiyle babasının cinayetinde 2 kardeşi şüpheli olan doktor Osman Büyükşen canlı yayında gözyaşlarına boğularak “Ben kardeşimden bile emin değilim. Zanlıların ikisi de kardeşim ben ne yapayım” isyanında bulunmuştu. Televizyon karşısında o anlara tanık olan milyonlar da Büyükşen’in sesi olabilmek ismine sosyal medya üstünden harekete geçme çağrısı yaptı.
Takip et
Doktor Osman Büyükşen, Müge Anlı’nın canlı yayınında isyan etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

54 yaşındaki Necla ile 55 yaşındaki eşi Metin Büyükşen, Konya’nın Karatay ilçesindeki evlerinde kar maskeli biri tarafından pompalı tüfekle öldürüldü. Çiftin üç çocuğundan biri olan Büşra Büyükşen ise o korkunç cinayetin tanığı oldu.

20 GÜN ÖNCE EVDEN KOVMUŞ

Yaşlı çift pompalı tüfekle evlerinde katledilirken, kızları Büşra da yanlarındaydı. Ölü taklidi yaparak cinayetten kurtulduğunu belirten Büşra, çelişkili ifadeleri ve cinayet anındaki davranışı ile olayın bir numaralı zanlısı oldu. Öbür şüpheli ise aynı ilçede yaşayan evli ağabeyi Uğur Büyükşen ile eşi Betül Büyükşen’di. Cinayetten 20 gün önce Betül Büyükşen’in kayınpederi ile mehir yüzünden kavga edip onları evlerinden kovduğu gün yüzüne çıktı.

Doktor Osman Büyükşen, Müge Anlı’nın canlı yayınında isyan etti!

“BEN DAHİL HERKESİ ADAM GİBİ SORGULAYIN”

Anne babası katledilen Dr. Osman Büyükşen ise Müge Anlı‘ya başvurdu. 3 yıldır çözülemeyen cinayetin failinin bulunmasını isteyen Dr. Osman Büyükşen, canlı yayında sinir krizi geçirdi. Müge Anlı’ya sarılarak ağlayan ve anne babasının katilini arayan doktor, “Zanlıların ikisi de kardeşim ben ne yapayım. Özel ekip kurulmasını istiyorum, ben dahil herkesi adam gibi sorgulayın. Herkes bana aynı şeyleri belirtiyor, ben ne yapacağım Müge hanım? Siz söyleyin Allah aşkına. Ben bu dosyayı incelemek için istifa etmek istedim de pandemi sebebiyle yapamadım.” şeklinde konuştu.

MÜGE ANLI SARILIP TESELLİ ETMEYE ÇALIŞTI

Bu esnada “Yapma” diye ağlamaya başlayan Anlı, duygusal anlar yaşayan Büyükşen’e sarılarak “Seni çok iyi anlıyoruz ve seni seviyoruz.” şeklinde konuştu.

Doktor Osman Büyükşen, Müge Anlı’nın canlı yayınında isyan etti!

BÜYÜKŞEN AĞLADI, TÜRKİYE AĞLADI

Doktor Osman Büyükşen’in canlı yayın sırasındaki isyanı televizyon karşısındaki milyonları da ağlattı. Anne ve babasının katillerinin yakalanması için sonsuz çaba sarf eden Büyükşen’in başlattığı imza kampanyası da yayındaki isyanı ardından harekete geçirildi.

“Osman Büyükşen’in sesi oluyoruz” çıkışıyla bir araya gelen çok sayıda kişi cinayetin aydınlatılması için sosyal medya üstünden girişimlerde bulunmaya başladı. Konunun gündemden düşmemesi için paylaşım üzerine paylaşım yapıldı.

İşte o paylaşımlardan kimileri;

– Anne babasının katillerini arayan Osman Bey için keşke yapabileceğimiz daha fazla şey olsaydı.

– Bugün programda izledim ve adalet ararken yaşadığı çaresizliği gördük.

– Sesi oluyoruz hatta Konya Valisi, Milletvekilleri ve Emniyetini de davet ediyoruz.

– Bu cinayetin bu zamana kadar çözülmemiş olması ne kadar büyük bir ayıp. Sabah Osman’ın o çaresizliğini görmek o kadar ağırıma gitti ki, Müge gibi onu bağrıma basmak istedim.

– Bu ve benzeri olayların tekrar yaşanmaması için destek olunması gereken kampanyadır. (İmza kampanyası)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.