Doktor küfür ettiğini iddia ederek hastasına saldırdı!

İzmir’de bir doktorun, kendi kliniğinde hasta yakınlarına saldırı anları cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasından sonra konuyla ilişkin açıklama yapan doktor, “Küfür yedik, görüntüye girdik ve sanık mazlum postuna büründü” şeklinde konuştu.
Takip et
Doktor küfür ettiğini iddia ederek hastasına saldırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay İzmir’in Bornova ilçesinde Prof. Dr. H. Y.’in kliniğinde yaşandı. Hasta yakınları tarafından çekilen cep telefonu görüntülerine, Prof. Dr. H. Y.’nin hasta yakınlarına saldırı anları yansıdı.

Görüntüleri Youtube’da yayınlayan hasta yakını, “Merhaba, bugün Prof. Dr. isimli çocuk alerji doktorunun İzmir / Bornova ilçesindeki özel kliniğine, 3 ay boyunca devam ettiğimiz tedavi sürecinin bir yenisi gerçekleştirmek için gittik. 3 ay boyunca uygulanan yöntemlerin işe yaramadığını, farklı tedavi yollarının bulunması gerektiğini söylediğimizde bağırarak küfür etti. O anları videoya almak istediğimizde yaralamaya teşebbüs edip darp etti, boğazımı sıktı. Aynı zamanda Celal Bayar Üniversitesinde öğretim görevlisi olan bu doktorun bize yaptıklarını yayınlamanızı rica ediyoruz. Zira bugün itibariyle kendisi ile ilgili hukuki yollarla hakkımızı aramaya başladık” diyerek yazdı.

Söz konusu görüntülerde, Prof. Dr. H. Y.’yi iki kadının tutmaya çalıştığı, fakat sıyrılarak hasta yakınının yanına koştuğu, bu esnada kameranın sarsıldığı görülüyor.

PROFESÖR KENDİNİ SAVUNDU

Olayla alakalı konuşan Prof. Dr. H. Y., ise şunları ifade ettİ: “Gelip gittikçe hemşire ve sekreteri irrite eden bir psikopattı. Gönderen pediatrist arkadaşımız değerli birisiydi. Hemşirem ve sekreterim, ‘Hocam randevu vermeyelim, bu kişi normal değil’ şeklinde konuştu. Ben de hem gönderen pediatrist arkadaşa ayıp olur, hem de çocuk bizim için mühim, babasının psikolojik anormalliği için çocuğu mahrum etmeyelim diyerek düşündüm.

Ama baba çok dengesiz ve memnuniyetsiz söylemlerde bulununca sonunda ben de ‘başka bir doktora gidin’ dedim. Gene geldi. Bu sefer de ‘lan’ diyerek manyakça konuşmaları oldu ve küfür etti. Ben de bağırdım. Kamera açıkmış, çekmeye başladı. ‘Kapat onu’ dedim, kapatmadı. Almak için yanına gittim. Bu arada vermeyince doğal olarak bir arbede oldu. ‘Bana yumruk attı, darp etti’ diyerek şikayet etmiş. Sonra da telefonuma mesaj atıp mağdur edebiyatı yazmış bana.

Bir de ‘iyi günler’ diyerek ifade eklemiş. Yani mekanımızda küfür yedik, görüntüye girdik ve sanık mazlum postuna büründü. Şikayeti de yedik.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.