adplus-dvertising

Doktor, kargo firması çalışanlarını darp etti

Kargo şirketinde gönderisinin vaziyetini sorgulatan ve bu sırada kargo çalışanlarına hakaretlerde bulunan doktor kargo şirketinde çalışanlara saldırıda bulundu. Olay anı kargo ofisinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Doktor, kargo firması çalışanlarını darp etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bartın’da Aile Sağlığı Merkezinde doktor olarak görev yaptığı öğrenilen M.S.S., kargosunun vaziyetini sorgulatmak üzere kargo şirketinin ofisine gitti. Şirket çalışanları M.S.S.’ye ait kargonun dağıtıma çıkarıldığını ve gün içinde teslim edileceğini belirtti. Sinirli tavırlarla kargosunu bir an önce almak istediğini söyleyen M.S.S. ısrarla kargosunun nerede olduğunu sorunca şirket çalışanları sahada dağıtım yapan kuryeyi cep telefonundan aradı. Kuryenin telefona yanıt vermemesi üstüne daha da sinirlenen M.S.S. kendisine yapılan telkinlere karşın hakaret ve sözlü saldırılarda bulunmaya devam etti. Çıkan münakaşada M.S.S. şirket müdürü Sudiye Güney’e saldırıda bulunup darp etti. Olay sırasında M.S.S.’yi durdurmaya çalışan kargo çalışanları da M.S.S.’nin saldırısına uğradı.

Meydana Gelen münakaşalar sonrası 2’si kadın 4 kişiyi darp eden M.S.S. aracıyla olay yerinden uzaklaştı. Kargo çalışanlarının şikayeti üstüne Emniyet Ekiplerince gözaltına alınan M.S.S. ifadesinin sonrasında serbest bırakıldı. 16 Nisan Cumartesi günü yaşanan olay anı iş yerinin güvenlik kamerasına da an be an yansıdı.

Doktor, kargo firması çalışanlarını darp etti

Kargo şirketinde müdür olarak görev yapan Sudiye Güney, “Beyefendi kargosunu sorgulatmak için şubemize geldiğinde kargosu teslim edilmediği için bize ağır hakaretlerde bulunduktan sonra bankoyu devirdi ve tarafıma saldırıda bulundu. Darp edildik. 3’ü bayan olmak üzere 2’si erkek çalışanımızdı. Bizi 5’imizi birden darp ederek, kollarımdan, ayaklarımdan, saçımdan sürükleyerek beni dövmüştür. Olaydan sonra bana çok aşırı derecede ağır hakaretler, küfürler, taciz içerikli konuşmalar yaptığı için 2 gecedir uyuyamıyorum. Darp yediğim için ağrılarımdan da uyuyamıyorum. Psikolojim çok kötüleşti. Rüyalarıma giriyor devamlı, şikayetçiyim” şeklinde konuştu.

Şirket çalışanlarından Hasan Semerci de, “Şahıs şubeye gelerek kargom nerede vaziyetini öğrenebilir miyim? Kime teslim ettiniz diye dükkanda bağırmaya başladı. Kurye arkadaşımızı aradık. O sırada kurye arkadaşımızın telefonu şarjdaymış. Telefona bakamadı. Ve telefona bakamayınca şahıs bize bağırıp çağırmaya başladı. Güzellikle; bağırmayın, kurye arkadaşımıza ulaşalım. Kargonuzu bugün mutlaka teslim edeceğiz diyerek dile getirdik. Yalnız müşteri tekrar bağırıp çağırmaya başladıktan sonra Sudiye hanıma şiddet girişiminde bulundu. Ayırırken hepimize darp uyguladı. Çünkü öfkesi çok büyüktü. Bu biçimde bayana şiddet nasıl uyguladı ya da hepimize nasıl şiddet uyguladı onu çözemedik. Biz gereken yerlere zaten ilettik şikayetimizden vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Bülent Bostancı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.