Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

Çektiği videolarla Youtube ve Instagram'da fenomen haline gelen, aynı zamanda DJ'lik ve ticaret hayatı da bulunan Doğuş Çabakçor, son döneme damga vurdu. TV8 ekranlarının sevilen moda programı Doya Doya Moda yarışmasında ayrılan Kemal Doğulu’nun yerine bugün jüri olarak gelen Doğuş Çabakçor’un kim olduğu merak ediliyor. Peki Türkiye'nin 'sosyete DJ'i' olarak tanınan Doğuş Çabakçor kimdir, çocukları var mı? Eski eşi Begüm Yücel kim? Kaç yaşında, nereli, Facebook sayfası, Twitter ve Instagram hesabı ve takipçi sayıları haberimizde yer alıyor.
Takip et
Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’de Youtube son senelerde oldukça ilgi çeken bir hale geldi ve pek çok kişi bu mecradaki videolarıyla adını duyurmayı ya da daha da fazla kişiye ulaştırmayı başarıyor. Asıl mesleği DJ’lik olan ancak Youtube’da ailesiyle birlikte çektiği videolarla adından söz ettiren Doğuş Çabakçor’un kim olduğu konusunda araştırmalar yaparak hakkındaki bilgiler öğrenilmek isteniyor.

İnternette en çok izlenen kanallardan birine sahip olan genç DJ’yi her gün binlerce kişi takip ediyor. Peki Doğuş Çabakçor kimdir? Kaç yaşında, nereli, Facebook sayfası, Twitter ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Doğum Tarihi: 5 Mart 1987- burcu ise balık’tır

Doğum Yeri: Ankara

Boyu-kilosu: 1.79 cm,  7 kg

Eğitimi: İşletme

Mesleği: Türkiye’nin ‘sosyete DJ’i’ olarak tanınıyor, aynı zamanda sosyal medyada takipçileri var… Kendisine ait Anti Cabakcor Cabakcor Club (ACCC) adında markası vardır.

Eşi:  12 Mayıs 2012 Enver Yücel’in kızı Begüm Yücel ile evlendi. 2020 yılında ise resmi sosyal medya hesaplarından ayrıldıklarını bildirmişlerdir.

Çocukları: Aslan Çabakçor 16 Ocak 2014 doğumlu, Kaplan Çabakçor ise 12 Eylül 2016 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

Türkiye’nin ‘sosyete DJ’i’ olarak tanınan Doğuş Çabakçır 15 yaşında başladığı çalışma hayatının yanısıra fen lisesini bitirip, işletme bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda dağ bisikletçiliği yaptı. Şu an ise DJ’lik ile uğraşmaktadır. Onu şöhrete ulaştıran ise bu mesleği oldu denilebilir. Küçük yaştan bu yana gösterdiği azim, çalışkanlık ve hedeflerine ulaşma hırsı onu bu günlere getirdi.

12 Mayıs 2012’de Babası Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları’nın başkanı olan Enver Yücel’in kızı Begüm Yücel ile evlendi. Doğuş Çabakçor kendisine ait Youtube kanalında ise yüz binlerce kişi tarafından takip edilmektedir. 2018 yılından itibaren yüklediği düzenli videolarla sosyal medyaya farklı bir bakış açısı getirmiştir. Oğulları ile de keyifli anlar geçiren Doğuş Çabakçor rol model olma konusunda kendisini şu ana kadar başarılı olduğunu dile getiriyor.

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

Günümüze kadar bir çok şehir ve ülkede performans sergileyen ünlü isim dj olarak kariyerini sürdürmekte, diğer bir yandan açmış olduğu youtube kanalı ile takipçilerine ve müzik severlere paylaşımlarını sürdürmektedir. Performans sergilediği bazı uluslararası şehirler (Londra, Miami, New York, Paris, Amsterdam, Barcelona, Varşova, Frankfurt, Balı, Singapur, Taipei, Sofya, Maldivler ve St. Petersburg vb.).DJ olarak çalışmalar gerçekleştirmeden önce iyi bir müzik dinleyicisi olan Doğuş Çabakçor Lise döneminde içindeki hisleri müzik ile dışa vurduğunu ilerleyen süreçte ise DJ’liğin hayatına girdiğini belirtmiştir.

Yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi haline gelen Doğuş Çabakçor, zannedilenin aksine mütevazi bir hayata sahiptir. Hatta eşi Begüm Çabakçor verdiği bir röportajda; ‘Konser kaçta biterse bitsin evine gelir’ ifadelerini kullanmıştı. Başarılı DJ de Sabah gazetesi söyleşisinde ‘Gece hayatında bana asılan kadınlar da oluyor. Önemli olan; benim davranışım. Diyaloğu tatlı dille başka bir noktaya taşıyabilirsiniz.’ sözlerini kullanmıştı.

Sosyal medyada sadece müzikleri ile değil aile yaşantısı ile de büyük beğeni almaktadır. Eşini ilk kez ortak bir arkadaşının partisinde iken gördüğünü dile getirmiştir. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. Boğaz manzaralı bir evde oturan ünlü isim, DJ’liğin yanı sıra günümüzde ünlü markalarla pek çok iş birliği, marka elçiliği ve proje geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ticari işleri ve yatırımları ile de geleceğe yönelik planlamalarını sürdürmektedir.

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

Doğuş Çabakçor İş Hayatı

Her ne kadar DJ’lik yapsa da Doğuş Çabakçor’un farklı meslekleri de var. Öncelikle Youtube’da onu düzenli izleyebiliyorsanız onun bu alana önem verdiği anlamına geliyor. Youtuber sınıfında adını en üst sıralara yazdırdı. Kendisine ait Anti Cabakcor Cabakcor Club (ACCC) adında markası vardır. Web sitesinde bu markanın ürünlerini satmaktadır. Ayrıca markalarla birlikte yaptığı anlaşmalarla önemli yatırımlar gerçekleştirmiştir.

Son dönemlerin en başarılı dj’leri arasında yer alan Doğuş Çabakçor W Hotel İstanbul’un müzik direktörlüğü ve resident dj’liği. İstanbul Fashion Week organizasyonunda bir çok ünlü markanın müzik direktörlüğünü üstlenmiştir. 2011 ve 2012 yıllarında Milliyet tarafından 2 yıl üstüste İstanbul Gece hayatının en iyi Dj’i seçilmiştir. Yine 2012 yılının Temmuz ayında W Hotels & Burn Studios DJLab organizasyonunda seçilmiş olan uluslararası 6 kişiden ilk ve tek Türk olmuştur.DJ’liğe profesyonel olarak 2008 yılının Kasım ayında başlamış, 2012 senesinde ünlü DJ David Guetta ve Nicky Romero ile Londra Olimpiyatları özel partisinde çalmıştır. Aynı sene dünya çapında gelecek vaadeden 7 DJ’den biri seçilmiş ve 16 ülkeye gitmiştir.

DJ Doğuş Çabakçor’un Kariyeri
2010 yılının Nisan ayında Miami’de elektronik müzik endüstrisinde çeşitli performanslar sergiledi.

2010 yılının Eylül ayında Radio FG 93.7 ekibine katılmıştır. Doğuş Çabakçor Is More isminde Radyo Show’una başladı. İlk profesyonel Radyo deneyimidir.

2010 yılının Aralık ayında W Hotel İstanbul’un müzik direktörlüğünü yaptı. Aynı yerin resident DJ’ligini de yapmaya başladı.

2011 yılının Eylül ayında İstanbul Fashion Week organizasyonunda birçok markanın müzik direktörlüğünü yaptı.

2011 ve 2012 yıllarında Milliyet tarafından iki sene arka arkaya “İstanbul Gece Hayatının En İyi DJ’i” seçildi.

2012 yılının Mayıs ayında Burn enerji içecekleri için reklam çekiminde yer aldı. Aynı zamanda tüm ulusal kanallarda yayınlandı. Aynı yıl üniversiteleri içine alan Türkiye’nin En İyi DJ’i yarışmasının jürisinde yer aldı.

2012 yılının Temmuz ayında W Hotels & Burn Studios DJ Lab 2012’de seçilmiş 6 kişiden ilk ve tek Türk olma gururunu yaşadı..

2012 yılının Ağustos ayında Londra Olimpiyat Olimpiyat Oyunları için Londra’da düzenlenen özel partide rol aldı. Burada David Guetta ve Nicky Romero gibi önemli isimlerle aynı sahneyi paylaştı.

2012 yılının Eylül ayında 7800 Çeşme albüm serisinin 3.sünü kendi imzasıyla piyasaya çıkardı.

2012 yılının Eylül ayında Gecce.com Oscarlarında En İyi DJ olarak seçildi.

2013 yılının Ağustos ayında 7800 Çeşme serisinin 4. albümünü piyasaya çıkardı.

Doğuş Çabakçor ft. Elif – Rise Again adlı single çalışması 2013 yılının Ağustos ayında Moonbeam Digital firmasından satışa çıkmıştır.

2013 yılının Eylül ayında 3 sene devam eden radyo Show’una Türkiye’nin en çok dinlenen yabancı müzik kanalı Power FM’de BeforeMidnight programını sunmuştur.

Ekim 2013’de Members İstanbul adlı İstanbul gecelerine yeni bir tarz ve enerji getiren bir klübün müzik direktörü olarak kariyerine devam etmektedir. Çaba Derneği’nin bir projesi olan Çaba Gala için 7 Mart 2013 tarihinde 40 ünlü isimle birlikte tiyatro sahnesine çıkarak sosyal sorumluluk anlamında da gereken desteği sokak çocuklarının rehabilitasyonu adına sahne almıştır.

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

Doğuş Çabakçor hangi takımlı?

Futbolu çok seven ünlü DJ, oğullarını da bu yönde büyütüyor. Sürekli onlarla futbol oynuyor. Aslan’ın maçlarına gidiyor. Çocuklarını Galatasaraylı olarak yetişiyor. Kendisi de sarı kırmızılılara tutkun. Ancak eşi Beşiktaşlı. Hatta Beşiktaş Voleybol Takımı’na da sponsorluk yapmıştı. Galatasaray’ın maçlarını da kaçırmıyor.

Doğuş Çabakçor sosyal medya hesapları

Başarısıyla adından söz ettiren DJ Doğuş Çabakçor, sosyal medyada binlerce takipçisi var. Doğuş Çabakçor’un sosyal medya hesapları ve takipçi sayıları:

https://www.facebook.com/doguscabakcor/

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

https://www.twitter.com/doguscabakcor/

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?
https://www.instagram.com/doguscabakcor/

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?
https://www.youtube.com/user/doguscabakcor

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

DJ Doğuş Çabakçor ile Begüm Yücel’in 8 yıllık evliliğini ihanet bitirdi! 

Ünlü DJ Doğuş Çabakçor ve Begüm Yücel’in evliliği olaylı şekilde bitti. Mutlu aile babası tablosu çizen Çabakçor’un ihanet mesajlarını yakalayan Begüm Yücel soluğu mahkemede aldı. Sabah yazarı Bülent Cankurt’un haberine göre, eşinin 20 kişiyle aldatan Çabakçor ve Yücel tek celsede boşandı. İşte Bülent Cankurt’un o haberi…

Ünlü DJ Doğuş Çabakçor, cuma günü sosyal medyadan boşandığını açıklayınca çok şaşırdım. Çünkü Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel’in kızı Begüm Yücel ile gayet mutlu görünüyordu. 2012 yılında evlenen, Aslan ve Kaplan adında iki çocukları olan çiftin evlilikleri örnek gösteriliyordu..

Dolayısıyla Çabakçor boşandıklarını açıklayınca nedenini çok merak ettim. Biraz araştırınca boşanmanın sebebinin çapkınlık olduğunu öğrendim..

YAZIŞMALARINI YAKALAMIŞ

Meğer mutlu aile babası portresi çizen ünlü DJ’imiz çok çapkınmış! Sosyal medyada aynı anda 20 farklı kızla flört ediyormuş. Begüm Yücel’in, tesadüfen eşinin flört yazışmalarını görmesiyle ortalık karışmış.

Begüm Hanım, aldatıldığını öğrendiği anda tabir yerindeyse kocasını kapının önüne koymuş. Sonra da soluğu mahkemede almış ve tek celsede boşanmış..

Doğuş Çabakçor, boşanmasını duyururken ‘iki yakın arkadaş’ olarak kalacaklarını yazmış ama benim duyduğuma göre Begüm Yücel, ex eşinin yüzünü bile görmek istemiyormuş. Belki de Begüm Hanım, çocukları için katlanacaktır ama Çabakçor’un yazdığı gibi bir yakınlığın mümkün olamayacağı konuşuluyor..

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

Begüm Yücel  Kimdir?

Doğum tarihi:  7 Eylül 1983, İstanbul), Türk iş kadını.

Bahçeşehir Koleji sahibi ve yönetim kurulu Başkanı Enver Yücel’in kızı olan Begüm Yücel, Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nü bitirdi. Bir sene kadar ABD’de Kent State Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler okudu, bir sene de Paris’te kalan Yücel, Türkiye’ye döndükten sonra babasının sahibi olduğu BJK Koleji’nde iş hayatına başladı.

Begüm Yücel’in şu sıralar youtube kanalıyla ilgilenmekte..

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?
Özel yaşamı
Begüm Yücel ünlü DJ Doğuş Çabakçor’la ilişkisinin altıncı ayında nişanlandı, birinci yılında evlendi (2012). Bu evlilikten iki çocuk annesidir. Beşiktaş taraftarıdır.

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

Birkaç yıl önce eşiyle verdiği röportajdan alıntı: 

“Bizim klasik bir aile yapımız yok”
Ünlü DJ Doğuş Çabakçor ve eşi Begüm Çabakçor ile Bodrum’da bir araya geldik. Aile yaşantılarından müzik dünyasına kadar keyifli bir sohbet gerçekleştirdiğimiz Çabakçor çiftine sevimli çocukları Aslan ve Kaplan da eşlik etti.

Öncelikle ilk nasıl tanıştınız onu merak ediyorum… İlk görüşte aşk mıydı?
Doğuş Çabakçor: Ortak bir arkadaşımızın partisindeydik, ilk kez orada gördüm Begüm’ü, en azından o böyle biliyor (gülüyor). Tanıştıktan sonra partilerime gelmeye başladı, bayağı eğleniyorduk beraber. İlk görüşte tanışmak istediğime göre ilk görüşte aşık olmuşum demektir.

Begüm Çabakçor: Bize en çok sorulan sorulardan bir tanesi nasıl tanıştığımız… Doğuş’un çaldığı bir partide tanışmadık, hani “DJ çalıyor, kız da şarkı istemeye gitti ve tanıştılar” gibi bir hikaye yok (gülüyor). Ortak bir arkadaşın doğum günü partisiydi, bütün gece sohbet ettik sanki uzun yıllardan beri tanışıyor gibi hatta sohbet sonra mesajlaşma şeklinde tüm gece sürdü. Bana ilk sorduğu soru “seni daha önce bir yerde görmüş olabilir miyim?” oldu, sonraları ısrarlı bir şekilde beni o parti öncesinde gördüğünü iddia etti. Hatta ilk başlarda aramızda küçük bir oyuna bile dönmüştü ama halen söylemedi nerede nasıl gördüğünü. Hala büyük bir sır, belki burada söylemek ister tabi eğer o zaman benimle konuşmak için bahanesi değilse (gülüyor)…

Sanırım sır olarak kalmaya devam edecek. Peki, evlilik teklifi nasıl geldi?
Doğuş Ç.: Enteresan bir yerdeydik, kendi aramızda konuşurken o sırada birdenbire evlilik konusu açıldı ve konuşurken Begüm ‘hadi bana teklif et’ dedi.
Begüm Ç.: Biz evlilik teklifi hikayesinde pek anlaşamıyoruz. O konuşmada aslında ben şaka yapıyordum (gülüyor). Doğuş’un romantik bir anında, kendisi o zamanlar çok romantikti (gülüyor), “Ne oldu bana evlenme mi teklif edeceksin?” diye dalgaya vurdum ama o ciddileşti ve “evet” dedi, sonra da teklif etti. Ben de yine inanmayarak “evet” dedim ama her şeyi şaka zannediyordum çünkü ilişkimiz çok yeniydi ama Doğuş ısrarla benim ona evlenme teklif ettiğimi söylüyor ve herkese öyle anlatıyor ama inanmayın çünkü gayet kendisi etti.
Doğuş Ç.: Ben zaten teklif edecektim ama birdenbire Begüm ortayı yapınca bana da golü atmak kaldı. Teklif ettim, kabul etti (gülüyor).
Begüm Ç.: İşini kolaylaştırmış olabilirim.

Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi? Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi? Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi? Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi? Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi? Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi? Doğuş Çabakçor kimdir? Doğuş Çabakçor kaç yaşında, mesleği ne, evli mi?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.