Doğum Gününü Böyle Kutladı!

3 Temmuz 2019, 13:49 tarihinde eklendi

Magazin dünyasının gündemden hiç düşmeyen ismi, yeni bir dedikoduyla tekrar gündeme geldi.

Doğum Gününü Böyle Kutladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şeyma Subaşı isminden söz ettirmeye devam ediyor. Sevgilisi kişisel sayfasından paylaştığı fotoğrafla doğum gününü kutladı. Fotoğrafın alt kısmına ise “Mutlu yıllar bebeğim” notunu düştü. Acun Ilıcalı’nın eski eşi ise bu fotoğrafa kalp emojisiyle cevap yazdı. Fotoğrafa sosyal medyada ilgi yoğun oldu.

BOŞANMALARI 15 DAKİKA SÜRMÜŞTÜ

Acun Ilıcalı ile 2018 senesinde 15 dakika süren bir mahkemeyle ayrılan Subaşı, İtalyan erkek arkadaşıyla aşk yaşıyordu. İlk başlarda gizlemeye çalıştıkları ilişkileri şimdilerde gözler önünde. 29 yaşına giren 1 çocuk annesi, geçtiğimiz günlerde ‘Sadece Şeyma’ isimli bir kitap çıkarmıştı. Geçtiğimiz günlerde kitabını okurken çektiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştığı zaman kendi yazdığı kitabı okumasından dolayı eleştirilerin hedefi olmuştu. Bir takipçisi ise, “Zaten okumuş kadar olduk, kitabı almamıza gerek kalmadı” yorumu yapmıştı.

Kitabıyla ilgili eleştirilere daha fazla dayanamayıp bir açıklama yayınlayan Subaşı, kitabı kendisinin yazmadığını söyledi. Kitabının değerli editörlerce yazıldığını anlatan Subaşı, “3 ay süren toplantıların sonucunda editör arkadaşlarımıza kendi hayatımı anlattım ve kaleme aldılar” ifadelerini kullandı. Hiçbir zaman yazar olduğunu iddia etmediğini de belirten Subaşı, Instagram’ına haftada 150 milyon kişinin girdiğini ve hayatının merak edildiğini söyleyerek, kitabının çıkmasının nedenini açıklamış oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.