DOGE artık ATM’lerden satın alınabilecek!

Öncü Bitcoin ATM sağlayıcısı Coinflip, 1 Mart'ta Dogecoin'in destekleneceğini duyurdu. Şirketin kurucu ortağı ve CEO'su Daniel Polotsky, bu adımın DOGE'un "popülerliği ve kitlesel yaygınlık kazanması" nedeniyle atıldığını söyledi. Elon Musk sayesinde ünlü olan kripto para Dogecoin'e (DOGE) artık 1.800 ATM'den erişim sağlanabilecek.
Takip et
DOGE artık ATM’lerden satın alınabilecek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İnternet esprisi olarak doğan ünlü kripto para Dogecoin’e (DOGE) artık ABD’deki 1.800 ATM’den erişim sağlanabilecek.

DOGE fiyatı, 4 Şubat’ta Tesla ve SpaceX Kurucusu Elon Musk’ın bir gönderisinde aya giden roket fotoğrafı paylaşması ve yorumlara “Doge” yazmasının ardından yüzde 25 fırladı.

Dünyanın en zengin ikinci adamı, iki gün sonra yaptığı bir ankette Dogecoin’in geleceğin para birimi olup olmayacağını sordu ve 2,4 milyon katılımcının yüzde 71,3’ü “Evet” yanıtını verdi.

Tartışmaya 8 Şubat’ta dahil olan NBA Dallas Mavericks takımının sahibi Mark Cuban, Forbes’e kripto paranın gördüğü ilginin sektör için “kötü görünmediğini” söyledi.

Kripto paranın fiyatı, şubat ayında neredeyse yüzde 200 artış göstererek 0,03 dolardan 0,09 dolara kadar yükseldi. DOGE, o zamandan beri 0,05 dolar civarında konsolide oluyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.