Doğduğun Ev Kaderindir’in Barış’ı Engin Öztürk’ten samimi açıklama: Fake hesabı var mı?

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinin başarılı oyuncusu Engin Öztürk, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, programda fake hesabıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.
Takip et
Doğduğun Ev Kaderindir’in Barış’ı Engin Öztürk’ten samimi açıklama: Fake hesabı var mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8 dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de yer alan oyuncu Engin Öztürk, şu sıralar Netflix’in yeni dizisi 50m2’deki performansıyla dikkat çekiyor. Son dönemde yıldızı parlayan oyuncu, İbrahim Selim’in YouTube’daki programına konuk oldu. Ünlü oyuncu programda samimi halleriyle dikkat çekti.

‘İbrahim Selim ile Bu Gece’nin sevilen bölümü ‘Gözlerimin İçine Bak’ta sunucu tarafından kendisine yöneltilen “Fake hesabın var mı?” sorusuna oyuncu, “Leş video izlemeyi çok seviyorum. Yemek video’su olsun TikTok videosu olsun… Böyle videoların altında da orada Engin Öztürk yazmasın diye fake sosyal medya hesabı kullanıyorum” yanıtını verdi.

Doğduğun Ev Kaderindir’in Barış’ı Engin Öztürk’ten samimi açıklama: Fake hesabı var mı?

30 yaşından sonra kendisinde değişimler olduğunu belirten Öztürk, “1-10 arasında kendime yakışıklılık notu verecek olsam 6.5 veririm. İyi uyandıysam 7. 1.67 boy, 80 kilo olarak çocukluk yaşadıktan sonra fiziksel görünümüme taktığım bir dönem oldu. Artık takmıyorum” dedi.

ENGİN ÖZTÜRK KİMDİR?

Engin Öztürk 28 Eylül 1986 yılında Eskişehir’de doğdu. Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin dördüncü çocuğudur. Eskişehir’de büyümüş ve Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi için Ankara’ya gelmiş ve daha sonra 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde okumaya başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur.

2003 yılında Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak daha sonra askerlik mesleğinin kendisine uygun olmadığını anlamış ve konservatuvara girmiştir. Tiyatro merakı da Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulunda girdiği Tiyatro Kolundan gelmektedir.

2010 yılında seçmelerine katıldığı Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı Kanal D dizisinde Selim Yaşaran karakterine hayat verdi. Dizi Engin Öztürk’ün Türkiye ve Arap ülkelerinde tanınmasına sebep olmuştur. Dizinin 2012 yılında sona ermesi üzerine üniversite okuduğu dönemde hem oyun oynadığı hem de barmenlik yaptığı barın sahibi ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Komiser Emre karakterini canlandırmıştır.

Bunun yanı sıra Star Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde II. Selim rolünü üstlenmiştir. Star Tv’de yayınlanan Hatırla Gönül dizisinin iç mimarlık okuyup marangoz olan Yusuf rolünü canlandırdı. 2016 Aralık’ta bitmiş olan Yüksek Sosyete adlı dizide Kerem Özkan karakterini canlandırmıştır.

2018-2020 yılları arasında Netflix’ın ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız dizisinde Levent Topal karakterini canlandırmı?tır. 2019 yılında Yüzleşme dizisi ve 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren Biz Böyleyiz filminde oynamıştır. 2020 yılında ise Netflix’te yayınlanan absürt komedi dizisi olan 50m2 dizisine rol almaktadır.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.