Doğal gaz desteği ödemeleri ne zaman yapılacak belli oldu!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık, Sarıkamış Anma Etkinlikleri’ne katıldı. Sarıkamış mirasının önemi hakkında konuşan Derya Yanık CNN TÜRK’e yaptığı konuşmada doğal gaz için yardımların mart ayında yapılacağı duyurdu.
Takip et
Doğal gaz desteği ödemeleri ne zaman yapılacak belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık, bu sene Sarıkamış için son derece geniş katılımlı büyük bir program organize ettiklerini belirtti. ‘Tarih bizim için yalnızca geride kalmış olaylar bütünü değildir diyen Bakan Yanık, “Tarih bir şuurdur, gelecek projeksiyonunun kodlarının yazıldığı yerdir. Biz milletimizin üstüne titreyen bir anlayışın taraftarlarıyız.” açıklamasında bulundu.

DOĞAL GAZ DESTEĞİ MART AYINDA

Doğal gaz desteği ile alakalı açıklamalarda bulunan Bakan Yanık, “Biz çalışıyoruz, programımız aşağı yukarı biçimlendi. Üstünde biraz daha çalışmamız gerekiyor. İnşallah eğer mümkün olursa mart ayı gibi vatandaşlarımıza ödemelerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Isınma yardımı yaptığımız bir grup var. Her yerde kömür kullanımı olmayabiliyor. Doğal gaz altyapısının oluştuğu, yardım alması gereken vatandaşlarımız oluyor. Dolayısı ile hem çevre temizliği açısından hem de vatandaşlarımıza katkısı açısından doğalgaz desteğimize çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.