Doğa Rutkay’dan Can Yaman Açıklaması! Etten Duvar…

Doğa Rutkay, katıldığı bir davette açıklamalarda bulundu. Can Yaman'ı tanımadığını söyleyen Rutkay, hakkında etten barikatlar diye haberler okuyorum dedi.

Başarılı oyuncu Doğa Rutkay, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda bir davette görüntülendi. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Rutkay, kolay yoldan şöhret olan isimlere de eleştirilerde bulundu. Eşi ile bu tip isimleri, ‘Köşeyi döndüm şöhret oldumcular.’ olarak nitelendirdiklerini söyleyen oyuncu, Can Yaman hakkında da açıklamalarda bulundu.


Ünlü olmanın artık kolay olduğuna değinen Doğa Rutkay, “Biz konservatuvar bitirdik. Şimdi sosyal medyanın gücüyle popüler olmak çok kolay, onlara şöhret değil de popüler demek daha doğru.” ifadelerini kullandı.

“İŞİYLE Mİ FİZİĞİYLE Mİ BURALARA GELDİ BİLMİYORUM”

Bu açıklamasından sonra kendisine yöneltilen Can Yaman ile ilgili soruya da cevap veren Doğa Rutkay, Can Yaman’ı tanımadığını söyledi ve “İşiyle mi fiziğiyle mi buralara geldi bilmiyorum. Onunla ilgili hep ‘Etten barikatlar’ diye haberler okuyorum. Hollywood’da da aktörler böyle etten duvarla mı bir yere gidiyorlar?” dedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı