adplus-dvertising

DNA sonucunda kan donduran gerçek! Müslüme’nin dedesi babası çıktı

Üç yaşındaki Müslüme’nin cesedi, kaybolduktan 10 gün sonra bulunmuş, 70 yaşındaki dedesi Hasan Yağal tutuklanmıştı. DNA analizinde, dede Yağal’ın küçük kızın babası olduğu ortaya çıktı
Takip et
DNA sonucunda kan donduran gerçek! Müslüme’nin dedesi babası çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Mersin Gülnar’da ortadan kaybolduktan bir süre sonra cesedi bulunan Müslüme’nin gerçek babası, 70 yaşındaki dedesi Hasan Yağal (70) çıktı. Müslüme’nin cesedinden Adli Tıp görevlilerince alınan DNA örneği annesi ile uyumlu çıkarken babası ile uyumsuz çıktı.

Küçük kızın DNA örneği ise dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktı. Bu durum Müslüme’nin gerçek babasının Hasan Yağal olduğunu ortaya koydu. 3 yaşındaki Müslüme, Gülnar ilçesinde 10 Kasım’da ailesi kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolmuştu.

Arama çalışmalarının 10’uncu gününde olay yerinden yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta, bir komşusu tarafından küçük kızın cansız bedenine ulaşılmıştı. Ailenin arama kurtarma ekiplerini ters yöne yönlendirdiği iddia edilirken, anne Selvi Yağal’ın duyarsız açıklamaları dikkat çekmişti.

Gülnar Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında 8 aile üyesi gözaltına alınırken 7’si serbest bırakıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ
26 Kasım 2021, 08:22 tarihinde yazildi

ADAM BUNDAN 700 SENE ÖNCE NE DEMİŞ.? ELİNE DİLİNE BELİNE SAHİP ÇIK. (HACI BEKTAŞI VELİ) ÇIKMAZSAN OLACAĞI BUDUR İŞTE.! ALLAH SİZİ KAHRETSİN.!

  • Cevapla
  • 0