DJI’dan Aynasız Fotoğraf Makinelerine Özel Gimbal!

DJI yeni Ronin SC gimbalini duyurdu. 439 dolarlık yeni ürün aynasız fotoğraf makineleri için üretildi.
Takip et
DJI’dan Aynasız Fotoğraf Makinelerine Özel Gimbal!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

DJI’ın yeni Ronin gimbali selefinden daha hafif, daha ucuz ve yine de oldukça güçlü bir modelle geliyor. Yeni Ronin SC, aynasız fotoğraf makineleri için özel tasarlandı. Ronin SC, kendisinden önceki modelle büyük oranda benzeşiyor. İçerisinde magnezyum, çelik, alüminyum ve kompozit gibi maddeler kullanıldı. Yeni modelde dengeyi kolaylaştıran özellikler de bulunuyor.

Ronin S modelinin ağırlığının yarısı kadar olan gimbal, özünde aynı tasarımsal özellikleri üzerinde taşıyor. Ağırlığının yarıya indirilmiş olması da, daha küçük fotoğraf makinelerini taşıyabileceği anlamına geliyor. Yine de yeni gimbal, Youtube için vlog çekenlere hala hitap etmiyor. Firma yeni ürününü, “En küçük, en hafif ve en zeki” olarak tanımlıyor.

HALEN GÜÇLÜ BİR RAKİBİ YOK

DJI, yıllardır profesyonel gimballer satıyor. Şirketin bu alanda geliştirdiği bilgi ve teknoloji sektörde bir numara olmalarını sağlıyor. Kullanıcılar, daha küçük veya daha büyük kameraları dengelemek için DJI’ın Ronin serisini tercih ediyor. Rakipleri fiyatlarını düşürerek DJI ile rekabet etmeye çalışsa da, kameranın düştüğü örneklere bakıldığı zaman, maliyet açısından rekabet edemedikleri görülüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.