Diyarbakır’da Öğretmen Öğrencilerinin Önünde Bıçaklandı

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde 3 kişi, gittikleri okulda kendilerini kamu malına zarar vermemeleri konusunda uyaran öğretmeni bıçakladı.
Takip et
Diyarbakır’da Öğretmen Öğrencilerinin Önünde Bıçaklandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde bir okulda görevli olan öğretmen, 3 kişi tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Öğretmen boynundan ve kulağının arkasından yaralanıp hastaneye kaldırıldı.

Gelen bilgilere göre hadise, Diyarbakır’ın Çınar ilçesi Çınar Meslek Lisesi içerisinde yer alan kantinde yaşandı. Kimliği belirlenemeyen 3 kişi, kantinin kapısını sert bir şekilde kapatınca, görevli öğretmen M.B. tarafından uyarıldılar. Öğretmen M.B.’ye kim olduğunu soran şahıslar, “Ben burada görevli öğretmenim” cevabını alınca bıçaklarını çekip saldırıya geçtiler.

KULAĞINDAN VE BOYNUNDAN YARA ALDI

Öğrencilerinin gözü önünde bıçaklı saldırıya uğrayan öğretmen, canını zor kurtardı. Okuldaki diğer öğretmenlerin haber vermesi üzerine olay yerine 112 Acil Servis ekipleri ve polisler gönderildi. Öğretmeni yaralayıp kaçan şahıslar gözaltına alınırken, hastanede tedavisi devam eden ve hayati riskinin bulunmadığı belirtilen öğretmen ise zanlılardan şikayetçi olduğunu söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.