Diyarbakır’da Minibüste Kadını Taciz Eden Adam Kendini Savundu

Diyarbakır’da şehir içi minibüs yolcuğu yaparken bir kadını taciz eden sapık adam, “Paramı vermişim neden ineyim” diyerek minibüsten inmedi.

Diyarbakır’da annesi ile beraber minibüs yolcuğu yapan bir kadın, sapık bir adam tarafından tacize uğradı. Yolcuların araçtan inmesi için uyarıda bulundukları adam “Paramı vermişim neden ineyim” sözleriyle kendisini savundu.

Dün akşam saatlerinde Diyarbakır’da yaşanan hadisede yolculuk yapan kadın, elle tacize uğradıktan sonda tacizci adamı uyardı. Adam uyarılara rağmen tacizlerine devam edince, annesiyle birlikte yolculuk yapmakta olan kadın sinir krizi geçirdi.

Bunun üzerine minibüste bulunan diğer yolcular adamı indirmek için uyarıda bulundu. Tacizci adam ise “Paramı vermişim” diyerek araçtan inmeyi kabul etmedi.

TACİZE UĞRAYAN KADIN GÜVENLİĞİNDEN ŞÜPHE DUYDU

Yaşanan tartışmanın üzerine güvenliğinden şüphe duyan ve korku yaşamaya başlayan kadın, “Ben senden şikayetçiyim, nasıl sarkıntılık yaparsın, anan bacın yok mu senin, saygısız, bindiğinden beri sarkıntılık yapıyorsun. O bizimle birlikte inmeyecek, götürün hangi cehennemde inecekse insin” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı