Diyarbakılı Serkan Survivor İçin Parkur Kurdu

Diyarbakırlı olan ve orada yaşayan 19 yaşındaki Serkan Bayram, Survivor'a katılma için yıllardır çalışıyor. Bayram, sesini Acun Ilıcalı'ya duyurmak istiyor.

Diyarbakırlı Serkan Bayram kentin en işlek yerlerinde birinde bulduğu boş bir araziyi ödünç alarak arkadaşları ile burada parkur kurdu. Serkan Bayram’ın en büyük hayali ise Survivor’a katılmak.


Genç Serkan, küçük yaşlarda Survivor Türkiye yarışmasını izlemeye başladı. Programı izleyen Bayram, daha sonra bu programa yarışmacı olarak katılmaya karar verdi. Bayram, spor malzemeleri bulamayınca, arkadaşlarından ödünç olarak aldığı malzemelerle boş bir araziye mini parkur kurdu. Kendi imkanları ile kurduğu parkurda, fırsat bulduğu her an çalışan Bayram, birkaç defa yarışma için başvuruda bulundu fakat yarışmacı olarak katılamadı. Kendi kurduğu parkurda yıllardır çalışmalarını devam ettiren Serkan Bayram, Acun Ilıcalı’ya sesini duyurarak kendisini yarışmaya davet etmesini bekliyor.

“SERKAN’IN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Serkan’ın destekçisi olan ve birlikte idman yapan arkadaşı Diyar Kaya da Serkan’ın yanında olduğunu belirtti. Serkan’ın yarışmaya hazırlanırken parkurda yaralanmasına rağmen pes etmediğini belirten Kaya, “Serkan’ın arkadaşıyım, her konuda desteklemek için yanındayım. Bu parkuru Serkan için kurduk, burada zorlu yarış içerisinde, kendisini adaya hazırlama açısından güzel bir motive oldu. Kimi gün acı çekti dizleri ve ayaklarında yara oluştu. Acun Medya ve ekibine sesleniyoruz, Diyarbakırlı bir genç Serkan’ı sunmak istiyoruz. Oraya giderek Diyarbakır’ı temsil edecek güzel bir genç ve çok azimli, bugün bu sahaya indiği zaman elinden gelen her şeyi yapıyor, sanki adada o anı yaşıyor ve onu buraya aktarıyor. Biz Diyarbakırlı olarak 8 arkadaşı ile birlikte her zaman yanındayız” ifadelerini kullandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı