adplus-dvertising

Diş hekimi Kılıçdaroğlu’nun Pensilvanya ile görüşmesini reddetmedi!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “dinleniyoruz” sözleriyle alakalı yaptığı açıklamada, “Konuşmaları dinleseydik Pensilvanya ile konuşmasını duyardık.” diye bir diş hastanesinde söz konusu konuşmaların yapıldığını belirtmişti. O zamanlar Kılıçdaroğlu’nun danışmanlığını yapan şimdi ise Soylu’nun danışmanı olan muayenehanede görevli Diş Hekimi Ali Arif Özzeybek, yapılan görüşmeyi inkar etmedi.
Takip et
Diş hekimi Kılıçdaroğlu’nun Pensilvanya ile görüşmesini reddetmedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir kaç gün önce misafir oğlu A Haber canlı yayınında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “telefonlarımız dinleniyor” iddiasıyla alakalı konuşmuştu.

SOYLU: PENSİLVANYA İLE DİŞÇİDE KONUŞTU

“Türkiye Cumhuriyeti konuşmaları kaydetseydi Pensilvanya ile konuşmasını duyardık” diyen Bakan Soylu, o açıklamasında “Kılıçdaroğlu kendisini dinlediğimizi de belirtiyor. Eğer Türkiye Cumhuriyeti Devleti kendisini telefonla dinleseydi Pensilvanya’yla konuştuğunu kaydederdi. Şahidi de var. Çıkıp, ‘Ben geçmiş olsun demedim.’ şeklinde konuştu. Bunu 6. defa söylüyorum ama oradan hala yanıt yok. Kılıçdaroğlu bunları söyler. Bir de şunun yanıtını bekliyorum, bu soruyu da sordum. Kimseye hakaret etmiyorum, iftira etmiyorum. ‘Bu Şekilde bir şey yok.’ desin. Mesela desin ki ‘Biz Pensilvanya’yla bir diş muayenehanesinde konuştuğumuzda yurtta barış dünyada barış sözünü konuşmadık.’ desin. ‘Konuşmadık.’ desin. Bu Şekilde bir şey söyleyiversin. ‘Orada şu kişilerle birlikte değildim.’ desin. Söyleyemez. Karşımızda hakikaten siyaset tanımına sığdıramadığımız, bu ülkenin değerleriyle örtüştüremediğimiz bir kimlik var.” demişti.

DİŞ HEKİMİ GÖRÜŞME İDDİALARINI REDDETMEDİ

Oda TV’den Can Özçelik’in haberine göre, bahse konu zamanda Kılıçdaroğlu’nun danışmanlığını da yapan muayenehanede görevli Diş Hekimi Ali Arif Özzeybek, o görüşmeyi reddetmedi. Kendisine yöneltilen, “Kılıçdaroğlu sizin kliniğinizde hangi tarihte Pensilvanya ile görüştü.” sorusunda Özzeybek görüşmeyi reddetmeyerek, konu hakkında daha çok konuşmak istemediğini belirtti.

ALİ ARİF ÖZZEYBEK KİMDİR?

1964 Ankara, Karaşar doğumlu olan Özzeybek Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi. 2011’den 2018 senesine kadar Kılıçdaroğlu’nun danışmanlığını yapan ve Kılıçdaroğlu ile fotoğrafı bulunan Diş Hekimi Ali Arif Özzeybek, 2018 senesinde CHP’den istifa ederek AK Parti’ye katıldı. AK Parti’nin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyeliğine yedekten seçilen Ali Arif Özzeybek şu anda aynı zamanda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun danışmanlığını da yapıyor.

Diş hekimi Kılıçdaroğlu’nun Pensilvanya ile görüşmesini reddetmedi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.