adplus-dvertising

Direksiyon sınavından geçemeyen kızın ailesinden öğretmene darp!

Sancaktepe’de, direksiyon sınavına giren genç kızın sınavı kaybetmesi üzerine kızın ailesinden baba ve oğul direksiyon öğretmenine tekme tokat saldırdı.
Takip et
Direksiyon sınavından geçemeyen kızın ailesinden öğretmene darp!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz pazar günü saat 16.30 sıralarında Sancaktepe’de direksiyon eğitim alanındaki kafede yaşandı. İddiaya göre, girdiği direksiyon sınavında başarısız olan kadın, evlerine gidince sınavdan kaldığını ailesine bildirdi. Buna sinirlenen kadının babası ile ağabeyi, verilen arada öğretmenlerin oturduğu kafeye gitti. Baba ile oğlu, kızlarının başarısızlığından sorumlu tuttukları sınav komisyonu başkanı olan öğretmen B.A.’ya bir anda saldırdı. Sonraki adayın sınavına girmeyi beklerken aynı anda baba ile oğlunun yumruklarının hedefi olan öğretmen B.A., yere yığıldı. Kafedekilerin saldırgan baba ile oğlunu tutmasıyla olay sonlandı. Sancaktepe’de bir ortaokulda müdür yardımcılığı da yaptığı öğrenilen B.A., isimleri açıklanmayan baba ile oğlundan şikayetçi oldu. İfadeleri alınan baba ile oğlu serbest bırakıldı.

Direksiyon sınavından geçemeyen kızın ailesinden öğretmene darp!

SALDIRI KAMERADA

Saldırı anı kafenin güvenlik kamera görüntülerine an be an yansıdı. Görüntülerde, baba ile oğlunun, masada bir başka öğretmen arkadaşıyla oturan öğretmen B.A.’ya yumruklu saldırısı görülüyor. Yumruklar sonrası öğretmen yere düşeken, kafedekiler baba ile oğlu tutarak olayı sonlandırıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.