Dinamik denetim modeli genelgesi 81 ile gönderildi!

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, “Kontrollü normalleşme döneminde ‘dinamik denetim modeli’ne geçiyoruz. Yarın 260 bin personelle denetim gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu. İçişleri Bakanlığı, ‘dinamik denetim modeli’yle alakalı 81 ilin valiliğine 14 maddelik genelge gönderdi.
Takip et
Dinamik denetim modeli genelgesi 81 ile gönderildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bakan Soylu, kontrollü normalleşme sürecinin başlaması sonrasında 81 il valisi ile bakanlıkta video konferans toplantısında bir araya geldi. Toplantıya valilerin yanında il emniyet müdürleri, il jandarma komutanları ve sahil güvenlik komutanları da katıldı. Sonrasında da İçişleri Bakanlığı 81 ilin valiliğine dinamik denetim modeliyle alakalı 14 maddelik bir genelge gönderdi.

Bakan Soylu, kontrollü normalleşme dönemine ilişkin yapılacak denetimlerin ele alındığı toplantının sonrasında Twitter hesabından açıklama yaptı. Bakan Soylu, “Valilerimiz, emniyet müdürlerimiz, jandarma komutanlarımız ve sahil güvenlik komutanlarımız ile kontrollü normalleşme dönemini değerlendirdik.

Dinamik denetim modeli genelgesi 81 ile gönderildi!

”260 bin personel ile denetim gerçekleştireceğiz”
Salgınla mücadelede, ‘dinamik denetim modeli’ne geçiyoruz. İllerimize uygulama genelgesi gönderildi. Perşembe günü 260 bin personel ile denetim gerçekleştireceğiz. Temizlik, maske, mesafe ve bütün kurallara uyarak inşallah hep beraber tam normalleşmeye geçeceğiz” ifadelerini kullandı.

Dinamik denetim modeli genelgesi 81 ile gönderildi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.